Papara Card teslim sureci

Papara Topluluğa Hoş Geldin
@seyhanmuhammet3 Merhaba,
Kartın ortalama 10 iş günü içerisinde adresine kurye ile teslim edilecektir. Kartın ile birlikte gönderilen sözleşmeyi imzalaman gerekir. Bu yüzden kartın yalnızca sana teslim edilir.

Bir şey sormak istiyorum bugün black card istedim kaç güne gelir acaba?

1 Beğeni

Kurye şirketi paparada çok yavaş amazon prime da olan agt kurye 3 iş gününde getiriyor bunu gördüğümde çok şaşırmıştım.

1 Beğeni

yani velimiz imzalayamıyormu

1 Beğeni

3 gündür papara black kart istedim son iki gündür kartınız basıldı diyor bi türlü kuryeye verilmedi
Kartımın bana ne zamana kadar ya da ne zaman teslim edileceğini bilen varsa lütfen yardımcı olsun…

1 Beğeni

Papara kartım kuryeye teslim edildi ama alamadım nasıl alabilirim

1 Beğeni

Geçtiğimiz salı Başvuru yaptım ve 2 günde onayladılar yaklaşık 4-5 gündür uygulamada kart basıldı gözüküyor ama kargoya verilmiyor. Mail attım kartınız basım ve paketleme sürecindedir diyorlar. Bu kart ne zaman kargoya verilecek?

1 Beğeni

Öncelikle Merhabalar Kargo Firmanız Çok Saçma Ben Papara Black Kartımı Mesela Diğer Firmaların Mağazasına Gidip Alabiliyorum Ama Kurye Geldiğinde Evde Kimse Olmadığı İçin Geri Gidiyor Lütfen Kargo Firmasını Değiştirin Mesela Yurtiçi Kargo PTT Kargo Bu Firmalar İdeal

1 Beğeni

Bu kart olduğu için yurtiçi kargo saçma ama PTT kurye güzel olurdu

1 Beğeni

Arkadaşlar aslında boşuna yakınıyorsunuz. Aylardır lite kullanan biri olarak geçen hafta başvuru yaptım ve bugün kart elimde. Nasıl mı? Papara tarafından size verilen takip numarası ile AGT Kargo’ya girin ve aşağıda canlı destek sekmesine tıklayın. Oraya tıkladıktan sonra ise temsilciye kargonuzun acil olduğunu söyleyin. Temsilci kargonuzu aciliyet bölümüne alacaktır ve bu sizi 1 hafta kadar öne atacaktır. Yardımcı olduysam ne mutlu. Saygılar…

2 Beğeni

Papara black kart basvurusunda bulundum kac haftaya veya gune kartim gelir ?

1 Beğeni

bulundugum yerde agt kargo yok ayrıca 2 iş günü içinde kargoda denilmişti 3. günü geride bıraktı ben ablama turgutluya göndermek istiyorum ablam teslim alıcak kimlik bilgilerimi atarım kart basıldığı için konum değiştiremiyorum.

1 Beğeni

Konum bilgini Papara ile iletişime geçerek değiştire bilirsin.

2 Beğeni

Merhabalar Papara Black Card sipariş vereli 5 gün oldu ama hala kart basılmadı çoğu kişinin kartı 1 haftada basılıp geliyor veya kartı hızlı basılıp kargoda sıkıntı çekiyorlar ama benim kargoda sıkıntıyı geç kartım daha 5 gün olmuş basılmadı hala ne zaman basılıp elime gelir ?

1 Beğeni

Merhaba Bana 1 gün önce 67******* nolu kartınız kuryeye teslim edilmiştir 2 hafta içinde sana ulaşıp teslim edilecektir dio kaç günde gelir

1 Beğeni

En geç 2 hafta içerisinde yani 14 gün civarı daha öncesindede gelebilir.

1 Beğeni

Merhaba arkadaşlar papara black kart istedimde ortalama kaç günde evime gelir?

1 Beğeni

Kargoya verildikten sonra en geç 2 hafta içerisinde elinde olur. Kart bana yaklaşık olarak 5-6 güne geldi.

1 Beğeni

annemin çalıştığı yeri adres olarak girdim sorun olur mu

1 Beğeni

Papara kartıma baktığımda 3 gündür dağıtımda gösteriyor acaba daha ne kadar beklerim

1 Beğeni