Papara black kartım elime ulaşmıyor

Merhabalar 13 Ağustos tarihinde Papara Black Kart siparişi vermiştim ortalama olarak en geç 5 eylül tarihinde gelmesi gerekiyordu hala adresime ulaşmadı paparayı aradım acil teslimat talebi oluşturduk dediler ve beni AGT kargoya yönlendirdiler aynı şekilde yazdım gene acil teslimat talebi oluşturduk en kısa sürede elinize ulaşacak dediler kuryeyi arıyorum açmıyor numaramı engelledi kartımı getirmemekte ısrarcılar böyle bir saçmalık olamaz. Madem getirmeyeceksin ne diye çalışıyorsunuz düzgün iş yapmıyorsunuz insanları meşgul ediyorsunuz işlerimi yapamıyorum acil kart lazım kurye veya firma yüzünden elime ulaşmıyor TAM TAMINA 42 gün oldu yardımcı olabilecek birileri var mı ?

1 Beğeni

Merhaba @toprakege177 :wave:

Yaşadığın durum için çok üzgünüm. Gerçekten hakkını vererek kuryelik yapan insalarda mevcut fakat sizler gibi birçok arkadaşın karşılaştığı işini hakkını vermeden yapan bazı kuryelerde mevcut malesefki. Hızlı çözüm olarak evinize yakın olan d&r vb. mağazalardan lite card alıp hesabınıza tanımlayıp kullanabilirsiniz.

Ardından agt müşteri hizmetlerini arayıp kurye hakkında şikayet talebinde bulunabilirsiniz. Veya kartınızı iptal edip yeni kart siparişi verebilirsiniz.

4 Beğeni

Ama nasıl iptal edecek bende kart istedim 25 gün oldu iptal edecek olmuyor

Topluluğa Hoş Geldin @63arslan.furkan63 ;

Mevcut kart başvurunuzu kullanıcı destek merkezimizle iletişime geçerek iptal edebilirsiniz.

destek@papara.com
0850 340 0 340

1 Beğeni