Kart teslimatı yapılmıyor. Kartım gelmiyor

Kartıma 1 Nisanda başvurdum. 5 nisanda “Kuryeye teslim edildi” mesajı gelmiş. 16 Nisanda tahmini teslimat yazıyordu. Bu arada unuttum haziranda tekrar iletişime geçtim ve tekrar
“Papara Car’ın teslimi için kurye ile iletişime geçtik.” mesajı gönderildi. AGT kargoya sordum;biz artık papara ile çalışmıyoruz dediler.Ağustos ayındayız. Tekrar aklıma geldi. Telefonuma sürekli papara bildirimi geliyor. Kartınla haracama yap şu olacak bu indirim olacak diye.Verin şu kartı da harcayalım.Bu kadar yüzsüzlük olmaz.Müşteriniz olmak istiyorum neden kartımı göndermiyorsunuz?

Merhaba @kmeneksedag :wave:t2:

İletmiş olduğun konu ile ilgili talebini oluşturduk. İşlemin ile destek ekiplerimiz en kısa sürede ilgilenecek ve sonuçlandığında Papara hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapacaktır. E-posta adresini ara ara kontrol etmeni rica ederiz.

Black Card talep etmiştim.Adresime postalar mısınız? Kartı bulamıyorsanız da yeni kart postalayın. Şimdilik sadece “Teslim edilemedi” olarak güncellendi. “Kartım nerede” ye tıklayınca hatalı website sayfası açılıyor.

İletmiş olduğun konu ile ilgili talebini oluşturduk. İşlemin ile destek ekiplerimiz en kısa sürede ilgilenecek ve sonuçlandığında Papara hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapacaktır. E-posta adresini ara ara kontrol etmeni rica ederiz.

Kartım dağıtımda diyor ama teslim edilmedi. Tekrar gönderir misiniz? Ayrıca kargonun telefon numarasını atarsanız memnun olurum.

Talebinin hızlı şekilde sonuçlandırılması için destek ekibimize bilgi verilmiştir. İşlemin ile ilgili en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.