Papara Card teslim sureci

Papara kart teslim sureci çok uzun kullanılan kurye şirketi çok yavaş

2 Beğeni

Evet, kurye firması değişebilirse gerçekten güzel olur. Şahsen bana 1 hafta içersinde geldi ancak uzun süredir Face gruplarında görmekteyim “geç geliyor” muhabbetlerini.

Bunlar harici bu ay başları 2 kişiyi Paparalı yaptım Black Kartlarını sipariş verdiler. Kartlar erken basılıp kuryeye teslim ediliyor ancak kuryeler düzgün çalışmamakta. 12 gün oldu bu ay Papara’lı yaptığım kişilerin kartları hala gelmedi. Kartlar kuryede 2 side farklı şehirlerde…

2 Beğeni

Merhaba papara black kartım hala kart basıldı diyor kuryeye teslim edildi gibi hiçbir bir bilgi yer almıyor müşteri hizmetleri kargo takip numarası veriyor ancak böyle bir gönderi yok diyor agt kargo takip sitesi mağdurum nasıl kart alabilirim yardım edin

Sadece Kendi deneyimimi yazacağım Kartın Normalde Benim elimde olması en fazla 10 gün olması lazım ama kartı Hafta sonlarını dahil edersen 22 Gündür Hafta sonlarını dahil etmesen 17 Gün alamıyorum REZALET BİR KURYE ŞİRKETİ 100 Müşterinin de 55’i Bu Problemi yaşadığını söyleyebilirim ama ispatlayamam :slight_smile: Böyle devam PAPARA

Merak ediyorum kart teslim süreleri neden bu kadar uzun? Yani internette bu durumdan şikayetçi olan insanlar görüyorumda nedenini merak ediyorum.

Yaklaşık 20 gün önce başvurduğum papara Black kartım hala elime ulaşmadı. 22 eylülde yaşadığım ildeki kuryeye gelen kartımdan ufacık bi bilgi alamıyorum. Kuryeyi arıyorum telefonunu açmıyor. Papara ile iletişim kurduğumda yakında bu hafta gelir deniliyor -(geçen hafta da aynısı söylenmişti) bu kart ne zaman gelecek çok merak ediyorum. Kurye benimle en ufacık iletişim bile kurmadı

1 Haftadır Bekliyorum Black Kart’ım Hala Gelmedi. (5 Günüdür Kurye de görünüyor)

Kartımı kaybettim kart iptalini yaptıktan sonra yeni kart talebinde bulundum. Ama Kartın kimde olduğu belli değil, firmaya zaten ulaşamıyorsunuz, bir no var ama açan kişi orası benim bölgem değil diyor, Papara ben bu kurye hizmeti aldığı firmayı değiştirmeli.