Papara Card teslim sureci

Papara kart teslim sureci çok uzun kullanılan kurye şirketi çok yavaş

15 Beğeni
AGT KURYE PROBLEMİ
Kart teslim süresi
Papara Kartların Dağıtımını Yapan AGT
Papara kart gelmiyor
Kart teslim
18 Yaşından Küçüğüm,Papara Black Kart'ı Teslim Alabilirmiyim?
Papara card kuryede takıldı
Kartım uzun süredir elime ulaşmadı?!
Kart teslim alma
Anlaşmalı kurye firması
Kargoyu alamassam ne olacak nerden Alicam
Papara black kartım gelmedi
Kartım gelmedi
kartı teslim alma
Black card
İlla kartı sipariş veren kişinin imzası mı gerekiyor
Papara Kart Hala Teslim Edilmedi
Papara kartım bana teslim edilmek için gelmiş fakat ben evde değildim kartımı nereden alabilirim ?
Kuryenin çağrısıne cevap veremedim.Ne olacak ?
papara kart yardım
Papara kartım 10 günü geçti ve halla gelmedi
Lütfen yardımcı olun taşınacaz daha kart gelmedi
Papara black kart ne zaman kuryeye verilir.
Papara card kuryeye teslim edilmiyor
papara kart teslim süreci
Papara Kart ım Teslim edilmiyor
Papara black card gelmemesi sorunu
Blackcard gelişi
Adres kapsamdışı
Arkadaşımın papara kartı yanlış şehirde.
Kartı kim teslim alabiliyor
Agt kurye şikayet
Papara Black Card gelmemesi
Kurye kartı teslim etmedi!
SOZDE AYNI GÜN TESLIM SİRKETİNİN BİR KARTİ GÖNDEREMEMESİ
Papara black kart kargo ücretlimi
1 aydır kargoyu getirmeyen aras kurye !
Iptal edilmiş kartı getirdiler
Papara card teslim
Papara Black Kart Kargoya Verilmedi
PAPARA BLACK CARD 3 HAFTADIR YOK
Black kart teslimatı
Black card isteme
Black kart teslim
Kart teslim adresi
Kart teslimi
Teslimat kargosu
black kart geri gönderilme
Papara Kart Kargosu
Kargom hakkında bilgi alamıyorum.
İstediğim adrese kart gelmiyor
Şehir değişikliği sonucu kartımın teslim edileceği adresi değiştirmek istiyorum 4 gündür kuryeye verildi aşamasında

Evet, kurye firması değişebilirse gerçekten güzel olur. Şahsen bana 1 hafta içersinde geldi ancak uzun süredir Face gruplarında görmekteyim “geç geliyor” muhabbetlerini.

Bunlar harici bu ay başları 2 kişiyi Paparalı yaptım Black Kartlarını sipariş verdiler. Kartlar erken basılıp kuryeye teslim ediliyor ancak kuryeler düzgün çalışmamakta. 12 gün oldu bu ay Papara’lı yaptığım kişilerin kartları hala gelmedi. Kartlar kuryede 2 side farklı şehirlerde…

5 Beğeni

Merhaba papara black kartım hala kart basıldı diyor kuryeye teslim edildi gibi hiçbir bir bilgi yer almıyor müşteri hizmetleri kargo takip numarası veriyor ancak böyle bir gönderi yok diyor agt kargo takip sitesi mağdurum nasıl kart alabilirim yardım edin

Sadece Kendi deneyimimi yazacağım Kartın Normalde Benim elimde olması en fazla 10 gün olması lazım ama kartı Hafta sonlarını dahil edersen 22 Gündür Hafta sonlarını dahil etmesen 17 Gün alamıyorum REZALET BİR KURYE ŞİRKETİ 100 Müşterinin de 55’i Bu Problemi yaşadığını söyleyebilirim ama ispatlayamam :slight_smile: Böyle devam PAPARA

5 Beğeni

Merak ediyorum kart teslim süreleri neden bu kadar uzun? Yani internette bu durumdan şikayetçi olan insanlar görüyorumda nedenini merak ediyorum.

2 Beğeni

Yaklaşık 20 gün önce başvurduğum papara Black kartım hala elime ulaşmadı. 22 eylülde yaşadığım ildeki kuryeye gelen kartımdan ufacık bi bilgi alamıyorum. Kuryeyi arıyorum telefonunu açmıyor. Papara ile iletişim kurduğumda yakında bu hafta gelir deniliyor -(geçen hafta da aynısı söylenmişti) bu kart ne zaman gelecek çok merak ediyorum. Kurye benimle en ufacık iletişim bile kurmadı

3 Beğeni

1 Haftadır Bekliyorum Black Kart’ım Hala Gelmedi. (5 Günüdür Kurye de görünüyor)

2 Beğeni

Kartımı kaybettim kart iptalini yaptıktan sonra yeni kart talebinde bulundum. Ama Kartın kimde olduğu belli değil, firmaya zaten ulaşamıyorsunuz, bir no var ama açan kişi orası benim bölgem değil diyor, Papara ben bu kurye hizmeti aldığı firmayı değiştirmeli.

2 Beğeni

Black Card 2 gün içerisinde kargoya verilecektir dendi ancak 4 gün oldu

1 Beğeni

Güzelde bir black kart sipariş ettim 1.5 Ay oldu gelmedi, heral 2021 e gelir yardımcıda olmuyosunuz 3 kere müşteri hizmetleri ile konuştum yönlendirme kaydınız oluşturuluyor dendi oluşturuldu. yine gelmedi böyle kötü bir kurye olmaz .1.5 Aydır kartım kuryede . Artık evde beklemekten sıkıldım geleceksen gelsin kartım.

3 Beğeni

Papara card’ım neredeyse 1 hafta önce yaşadığım yerin kargo şubesine gelmesine rağmen 1 haftadır sürekli kuryede ve teslimat şubesinde gözüküyor. Ne zaman geleceğini de bilmediğim için konu hakkında bir şey yapamıyorum. Adrese teslim ama şubeden de teslim alabilir miyim?

1 Beğeni

3 hafta bekledim. Teslim gününde bana, bağırmıştı. Papara’nın
Google üzerinden adres tespiti yanlış konumu gösterince yanlış adres girmiştim. Google’a sokak ismi eklettirmek için göbeğim çatladı. Ne sisteme giriliyor, ne telefona bakan var, kurye de kütüğün teki çıktı. Kuryeye de söyledim, teslim günü insan gibi söyledim, bağırıverdi. Ben de okkalı bir küfür edip kapadım. 2 hafta sonra paşa paşa getirmek zorunda kaldı beyefendi.

Gerçekten Papara’nın bu sorumsuzlarla çalışmaması gerekiyor. Adam gibi kargo şirketleri ile çalışsanız siz de kurtulursunuz, bizde. Metal kart çıktığında da böyle olursa birini ayağımın altına alıvericeğim.

1 Beğeni

Papara cardın yaş sınırı +13 diye biliyorum demin cardım geldi ancak bana verilmedi 18 yaşından büyük birinin imzasını istediler 2 ay bekledim gelsin diye

1 Beğeni

Merhabalar temmuz ayında bir black kart söylemiştim ve kart eve geldiğinde ben başka şehirde olduğum için alamamıştım.ve iptal etmiştim kartı.gecen hafta yeniden black kart siparişi verdim ve kurye gelecekken bir bahaneyle iptal etti teslimatı yeniden işleme alındı ve 1 gün sonra kapı çaldı black kart geldi açtım baktım ve kartı aktive edeyim derken kart numarasının farklı olduğunu gördüm bana 5-6 ay önce iptal ettiğim kartı getirmişler.

1 Beğeni

Allah aşkına anlaşmalı olduğunuz kurye firmasını değiştirin AGT kadar berbat bir kurye firması yok. AGT yerine kesinlikle Kuryenet tercih edilmeli.

8 Beğeni

Gerçekten değişmesi gerekiyor. Tosla’yı Kuryenet ten aldım. Bir problem ile karşılaşmadım.

2 Beğeni

Kasım ayının başında black kart istedim bir ayın sonu da kurye arayıp konum istedi attım sabah baktığımda kartımın bana adres yetersizliğindrn dolayı bana getirilmeyeceğinden bahsedildi. İkinci kartımı da istedim iki haftadır bekliyorum. Adresi değiştirdim bakalım ne olacak.

1 Beğeni

Üstelik Kullanmış Olduğum Mail Adresimde’de Aynı Kuryeyide Takip Ettim Ne Telefon Çaldı Nede Bildirim Verdiler.

Benim Papara Black Kart 7 İş Günü İçerisinde Teslim Edeceklerini Söylediler. Amma Velakin 14 Aralık Pazartesi Günü 2020 Tarihinde Üye Olup Üzerinden Şu An 4 Hafta Geçti.

1 Beğeni

18 yaşından büyük birisinin imzasını istemesi saçma, göndericinin 18 yaş altı kişilerin teslim almasına izin verdiğini söyle. Vermemekte ısrarcıysa, illahaki bir kanıt arıyorsa; internet sitesinde yanlış hatırlamıyorsam, 18 yaş altının alabileceği konusunda sayfaları vardı, o kısmı gösterirsin.