Nezaman gelir

Merhaba 2-3 hafta önce papara black kart sipariş ettim kart onaylanınca bildirim geldi epostaya kart basılınca seni bilgilendireceğiz diyordu ve basılıncada bilgilendirdiniz kart kuryeye verilince bilgilendireceğiz diyordu ama bilgilendirilmedim 4 iş günü içinde kuryeye verilir diyordu fakat çoktan 4 gün geçti kart elime nezaman gelir acaba hala gelmedi 2 hafta oldu çoktan

2 Beğeni

Topluluğa hoş geldin @emincamci00;

Kullanmakta olduğun posta servisinden istenmeyen/gereksiz/spam posta klasörlerini kontrol etmeni tavsiye ederim. Bazen gönderilen e-postalar bu gibi klasörlere düşüp gözümüzden kaçabiliyor.

Bunun dışında;
Konuyla ilgili Papara ile iletişime geçmen halinde güncel kart durumun hakkında bilgi edinebilirsin.

:phone: 0850 340 0 340
:email: destek@papara.com

4 Beğeni

Dostum benim kartımda aynı durumda kuryeye çok geç teslim edildi endişelenmene gerek yok kartın yolda. Fakat gelmesi biraz sürebilir :slight_smile:

3 Beğeni

Merhaba @emincamci00 :wave: Papara Topluluğa hoşgeldin.
Papara Black kartının hareketlerini uygulanmadan da takip edebilirsin. Kartım nerede? yazısına tıkladığınızda sizi AGT Kurye Web sitesine yönlendiriyor oradan teslimat tarihi ile ilgili detaylı bilgileri alabilirsiniz. Süreç ile ilgili bir sorununuz varsa aşağıdaki iletişim adreslerinden 7/24 destek alabilirsiniz.

Papara Phone 0850 340 0 340

Papara Mail destek@papara.com

Papara WhatsApp WhatsApp İletişim

3 Beğeni

Merhaba kartık nerde yazısına tıklıyorum ve adres geçersiz olduğu için açılamıyor diyor ne yapmalıyım bu arada kart ben evde yokken geldi diyelim ozaman ne olucaktır.