Papara Card teslim sureci

Kart istenilen adrese geldiğinde o adreste olmazsak ne olur,başka adrese yönlendirilebilir mi?

2 Beğeni

@onursoybay Merhaba,
Evet, Paparayı arayarak adres değişikliğinde bulunabilirsin.

Destek ve Bilgi için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
İletişime geçebilirsin.

2 Beğeni

@sinakesimci Merhaba,
Mail adresine bilgi mesajı gelir oradan görebilirsin. genelde AGT Kurye firmasıyla çalışılmaktadır. kurye takip numarası mail adresine gelir takip sisteminden kuryenin telefon numarasını arayarak kuryeden bilgi alabilirsin.

2 Beğeni

Talep ettiğim Black Card’ın adrese teslim edilmediğine dair mesaj almaktayım. Kart gönderimi için sisteme gönderdiğim adres yerine Yapı Kredi sistemindeki kayıtlı adresime gönderiliyor olabilir mi?

Konu hakkındaki dönüşünüzü bekliyorum.

İyi çalışmalar dilerim

Saygılarımla

2 Beğeni

@gc1 Merhaba,
Black Card talebinde bulunurken vermiş olduğunuz adrese gönderim yapılmaktadır.
Kurye takip sisteminden kuryeyi arayarak bilgi alabilirsin veya Papara müşteri hizmetlerini arayarak da bilgi alabilirsin.

Destek ve Bilgi için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
İletişime geçebilirsin.

2 Beğeni

3 gün önce basılan kartım hala kuryeye teslim edilmemiş ne zaman teslim edilir?

2 Beğeni

Papara ben yanlış adres verdim lütfen bir daha isteme hakkı verin lütfen

2 Beğeni

@mertaksoy951 Merhaba,
Papara müşteri hizmetlerini arayarak adresini değiştirebilirsin.

2 Beğeni

@azad.oruc21 1 Hafta içerisinde kartın basılıp kuryeye verilecektir.

2 Beğeni

Merhaba.
Yoğunluk sebebi ile böyle bir durum yaşanmış olabilir. Benim kartım elime 1 hafta içinde ulaştı. Sorun yaşamadım. Oldukça hızlı geldi ve anında kullanmaya başladım. Ayrıca kartın gelmesini beklemeden ücretsiz bir şekilde sanal kart oluşturup hemen kullanmaya başlayabilirsin.
Hatta ininal kullanan arkadaşlarım vardı. İşlem ücretlerinden, aylık kullanım ücretlerinden yakınıyorduk. Onlarla beraber paparaya geçtik. Hesapta 20 lira para bırakıp 5 ay sonra bile kontrol etsen paran orada duruyor. Ancak ininal aylık kullanım ücreti adı altında 2 lira 2 lira kesip paramızı bitiriyordu.
Paparadan oldukça memnunuz. Tüm aile üyelerimin papara hesapları var ve harçlık verirken bile papara kullanıyoruz. Cashback özellikleri sonsuz. Çok güzel indirim ve kampanyalar oluyor.
Ben oldukça memnunum ve destekliyorum paparayı. Herkese de tavsiye ederim.
Black kartın gelme süresi sözleşmeli bir kart olduğu için uzun sürüyor biraz. Ama beklemeye değer.
Beklemek istemeyen arkadaşlar için lite ve sanal kartlar da mevcut.
Ee daha ne oldun :slight_smile:
İyi günler dilerim
Kerem

2 Beğeni

Merhabalar papara black kart teslimatı da eğer evde bulamazlarsa kart nereye gidecek

2 Beğeni

@karakochuseyin71 peki hocam siz 3 aydır bunu hiç mi arayıp sormadınız

2 Beğeni

Paparaya geri gidiyor diye biliyorum. Sonra tekrar dağıtıma çıkarttırabilirsiniz ancak destek ile iletişime geçmelisiniz.

2 Beğeni

Kartim daha hala gelmedi 1 ay oldu neden gelmedi ilgilenmenizi istiyorum lutfen

2 Beğeni

Papara black kartım 10 gün olmasına rağmen gelmedi AGT kurye kartımı getirmiyor. Kartı agt kuryeyle gelenler varsa yardım edebilir mi?

2 Beğeni

Agt ile 1 hafta içersinde teslim aldım. Kartın kargoya verildikten 10 gün geçtiyse Müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsin.

Çağrı Merkezi: 0850 340 0 340
Papara Mail: destek@papara.com

3 Beğeni

Black kart ben evde yokken gelmiş ben nerden teslim alabilirim

2 Beğeni

Merhaba 28 şubat pazar günü bir black card sipariş ettim sizce ne zamana gelir şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim

2 Beğeni

13 şubatta blackcard sipariş etmiştim. Şu anda 2 mart. Halen bana ulaşmadı. Agt kuryeye sadece mesaj atabiliyorum. Herhangi bir şekilde konuşamıyoruz.

2 Beğeni

Hazırlanması için sipariş verdiğim papara black card hâlen daha elime ulaşmadı ve kargomun nerde olduğuna ulaşamıyorum.

2 Beğeni