Papara Card teslim sureci

14.12.2020 yılında kargoya verilen kartın aras kurye getirmiyor size mail atıyorum uyarıyorsunuz onları 4 tane talimat var ama adamlar getirmiyor şubesinde olsa ben gidip alcam kartım nerde benim?!! Screenshot_20210108-093008_Chrome|346x500

1 Beğeni

Sadece soru kargo ücretlimi

2 Beğeni

@umutberk928, hayır değil :slight_smile: Papara Black Card veya teslimat için herhangi bir ücret ödemezsin.

1 Beğeni

bir ay den fazla geçti acaba bu card ne zaman gelir maraketim???!!!:upside_down_face::upside_down_face:

3 Beğeni

Anlaştığımız lanet sirketin 3 aydır göndermesi gereken kartı göndermemesi sizin için ne kadar büyük bir sorun bilmiyorum ama benim için büyük bir sorun bide çabası müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum en yakın zamanda aramazlar ise şikayette bulunacağım sizin için yakın zaman kavramı kaç ay bilmiyorum ama benim için en geç 1 hafta bilginize

4 Beğeni

Merhaba ben geçtiğimiz haftalarda black kart sipariş etmiştim ve kurye geldi ancak 18 yaşımı doldurmadigim için kartı teslim edemeyeceğini ve Veli’nin kimlik bilgileri gerekli olduğu söylendi ve bu sebep ile aktif black kartımı iptal edemiyorum yakında Çelik kart çıkacağı için şimdiden black kartımı kapatmak istiyorum ama olmuyor

2 Beğeni

2 Haftadan fazla oldu ama kart hala teslim edilmedi, kurye şirketi çok kötü bu konu ile ilgilenin lütfen.

2 Beğeni

Anlaştığınız kurye kartı teslim etmiyor ulaşamıyoruz şikayetçiyim

4 Beğeni

Hayır ücretli değil ama ben 6 kasım gibi istedim hala bekliyorum .d

2 Beğeni

Yaklaşık 2 haftadır bekliyorum… Ne zaman gelecek. Yaşadığım ile gelmiş kart. Hatta dağıtıma bile çıkmış. Ama bana ulaşmadı.

2 Beğeni

18 Yaşından Küçüğüm. Gene de papara kardi teslim alabilir miyim

2 Beğeni

Kargo sürecinden sonra 10 gün geçti ise durumu Papara’ya bildirebilirsiniz.

Çağrı Merkezi: 0850 340 0 340
Papara Mail: destek@papara.com

2 Beğeni

ücret alınsa ve başka bir firmadan gönderim sağlansa herkes için iyisi olacak…

3 Beğeni

18 yaş üstüyüm black kartımı yeniletmek istediğimde annem alabilir mi? Malum her zaman evde olmuyoruz.
Sistem üzerinden canlı bağlantı ile sözleşme onaylama ve kimlik işlemleri yapılsa çok iyi olur.

2 Beğeni

papara card için 18 yaş altı da başvuru yapabildiği için 18 yaş altı da kartı alabilir eğer vermezse kuryenin yanında müşteri hizmetlerini aramanı öneririm.

2 Beğeni

7.01.2021de Kart Sipariş ettim 8.01,2021de basıldı Bugün Cuma oldu Hala Bir soluk bir sms yok
Kurye değişmeleri lazım

2 Beğeni

Papara black kart kişiye özel olduğu için ve sözleşme imzaladığın için bir tek sen alabilirsin. Alırken’ de TC kimliğin yanında olması lazım ki bilgi isteniliyor. Kuryeyi arayım bilgi istersen.

Destek ve Bilgi için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
İletişime geçebilirsin.

3 Beğeni

Arkadaşım Ordu’da oturuyor adresi kesinlikle ve kesinlikle doğru yazdık. Fakat kart zonguldağa gitti ve 1 aydır ortalıkta yok. Ne bir sms ne bir mail geldi ne yapmam lazım?

2 Beğeni

Merhaba, kurye firmadını arayıp bilgi almanı öneririm. Benimde kartın başka bir ilçeye gitmişti aradım hallettiler.

Daha fazla bilgi ve destek için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
İletişim kurabilirsin.

2 Beğeni

Papara Black card için başvuru yaptım. Ve dağıtıma çıkarıldığında yanlış adres girdiğiniz için kartınız size ulaştırılamadı diye bir mail geldi. Sonra kargo takip sayfasından adres değişikliği yapacaktım. Listede bulunduğum ilçe ve mahalle vardı fakat oraları seçince kapsamdışı hatası aldım. Black Card bana nasıl getirilecek ?

2 Beğeni