Hesap onaylama sorunu

Kimliğimi taratıyorum ve benden yüzümün 3d görüntüsünü istiyor. Ama benim kimlikteki fotoğrafım 3 yıl önceki fotoğraf yani yüzüm baya değişti. Kimlikteki yüz ile aynı değil hatası alıyorum. Ne yapmalıyım?

3 Beğeni

Papara hesabımı onaylamaya çalışırken “Hesabını onaylarken bir sorun oluştu.” hatası alıyorum bu sorunun sebebi nedir?

1 Beğeni

@21doruksari21 hiç bir türlü yüzünü kabul etmiyor ise alttaki adımları yapınız;

○ Anlık bir sorun yaşanmış olabilir. Gün içerisinde farklı saatlerde Wifi/Mobil Veri olmak kullanmak üzere tekrar denemenizi öneriyorum veya sizde alttaki adımları uygulayarak mail yolu ile doğrulama yapabilirsiniz. @ouzhn

:arrow_right: Kimliğini yüzünün altında tutarak seni ve kimliğini net görebileceğimiz şekilde bir fotoğraf çek.
E-Devlet üzerinden yerleşim yeri (ikametgâh)/diğer adres belgesi veya Nüfus Kayıt Örneği Belgesi oluştur.

• İlgili belgenin kimin içi alınacağı kısmında ‘‘Kendisi’’ seç.

• Belgenin neden verileceği kısmına ‘‘Kuruma İbraz’’ seç.

• Kurum adı alanına ‘‘Papara’’ yaz.

• Oluşturduğun belgeyi indir.

İndirdiğin belgeyi ve yukarıda belirtilen şekilde çektiğin fotoğrafı destek@papara.com e-posta adresine gönder. Gönderdiğin bilgiler Papara Müşteri Hizmetleri tarafından incelenerek tarafına geri dönüş yapılır.

Detaylı Bilgi: Papara Hesabımı onaylayamıyorum, ne yapmalıyım?

3 Beğeni

Hesabım onaylıyamıyorum 5 gündür
Ne yapılması gerekiyor

2 Beğeni

Bende kimlik tc no yanlış diyor nası düzeltebilirim

2 Beğeni

Merhaba, ben de hesabımı onaylarken çok fazla sorun ile karşılaşmıştım. İlk öncelikle biraz ara verip onaylamayı deneyin. Olmaz ise farklı bir telefon ile deneyin. Hiç bir şekilde olmazsa Papara destek ekibi ile iletişime geçmeye çalışırsınız.

İyi forumlar :smiling_face:

2 Beğeni

Kameranızı göstermiyorsa; Papara uygulamasına basılı tutun açılan pencereden Uygulama bilgileri > İzinler > Kamera iznini aktif edin ve uygulamayı arka plandan kapatıp tekrar deneyin.

Kameranız çalışıyor ancak şekildeki gibi yüzünüzü doğrulamanız gereken alan kayık ise; Uygulamanızı güncel olduğunu kontrol edin ve uygulama verilerini silip tekrar deneyin.

Halen bu sorun var ise cihazının marka ve modelini paylaşınız. Bu süreçte hesabınızın manuel doğrulamasını isterseniz üstteki adımları yapabilirsiniz veya farklı bir cihaz ile doğrulama deneyiniz. @ayish.com.2018

2 Beğeni

Kimliğini canlı olarak tarattıktan sonra karşınıza kimlik bilgilerinizi manuel olarak doğrulamanız gereken bir ekran geliyor. O ekrandaki bilgilerinizi dikkatlice kontrol edip yanlış bilgi/karakterleri düzeltip işleminize devam edin.

Papara hesabı onaylama

Hesabımı nasıl onaylarım? - YouTube

2 Beğeni

Ben yeni kimlikle olmayı denerken hologram videosu istiyor ancak 4 gündür yapamadim hologramı kabul etmiyor

2 Beğeni

Merhaba @osmanberkdikmen :wave:

Bıraktığım youtube videosundaki gibi kimlik kartını yukarı aşağı oynatarak tekrardan dene.
Eğer tekrardan olmaz ise buradaki bu yazıda bulunan son kısımdaki adımları uygulayınız.

2 Beğeni

Olmuyor hepsiji yaptım 3 farklı telefondan denedim olmuyor.

1 Beğeni

Papara ile iletişime geçiniz.

Müşteri Hizmetleri: 0850 340 0 340
Papara Mail: destek@papara.com (Verdiğimiz önerileri denediğiniz halde başarısız olduysanız bunu önden belirtmenizde fayda olabilir. Dilerseniz bu konunun linkinide ekleyebilirsiniz mailinize)

1 Beğeni

Merhabalar kimlik taratmada iki aşamayı geçtikten sonra hologram aşamasında geri sayım başladığında kimliğimi aşşağı ve yukarı hareket ettirdiğimde hologram gözüküyor fakat 4 kere denediğim halde hata verdi. Bu hatanın çözülmesini istiyorum, teşekkürler. ( 2 telefondan denedim )

Merhaba papara kart onaylama sürecinde ön kimliği okuttuktan sonra onaylaya basamıyorum otomatik bir daha kamera açılıyor ve on kimligi okutmamı istiyor

1 Beğeni

Merhaba @kadircanyuksel329 :wave:

Bu konu hakkında yazdığım şu gönderiyi okuyabilirsin.

3 Beğeni