Hesap onaylama sorunu yaşıyorum

onaylı hesap için kimlik bilgilerimi tam eksiksiz ve doğru girdim fakat hata verdi kimlik doğrulama ve black kart için destek talep ediyorum
papara mail adresine mail gönderdim fakat geri dönüş pek açık değildi

5 Beğeni

0850 340 0 340 numarasından destek ekibine ulaşabilirsin

2 Beğeni

Maalesef ordan çözemiyorlar

1 Beğeni

@siundcei merhaba,

@musti’nin dediği gibi destek ekibimize ulaşabilirsen kimlik onayı için gerekli bilgileri ileteceklerdir ama daha hızlı olması adına gerekli adımları gösteren linki bırakıyorum aşağıya. Bu sayfada kimlik doğrulama için email ile gönderebileceğin bilgileri anlatıyoruz.

Yardımcı olur diye düşünüyorum. Konuyla ilgili emailin ulaştıktan sonra arkadaşlarımız onay süreci için destek olacaktır. :slight_smile:

Sorun yaşamaya devam edersen bize her zaman ulaşabilirsin.

4 Beğeni

Hesabım onaylanmıyor onaylanmadığı için havale eft yapamıyorum tüm bilgilerimi girmeme rağmen![

1 Beğeni

Yukarıda bu konuyla ilgili daha önce paylaşılan bilgileri görebilirsin. Kimlik doğrulama adımları için ekibimizden destek alman gerekebilir. Detaylar yukarıda. :slight_smile:

Merhaba Ben Her şey doğur şekilde koydum ama kimlik onaylam sında kimlik hata diyor ne yapmam lazım

1 Beğeni

Aynı sorun bende de var aynı zamanda 1 dk arayla iki arakadaş hesap actik o onaylandı benim ki hata oluştu. Aradım zorla bi müşteri hizmetlerinde birine ulaştım benden ikametgah ve kimlik ile birlikte fotoğrafami göndermemi istedi. Nasıl iş bu anlamadım.

2 Beğeni

Destek ve bilgi için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
İletişime geçebilirsiniz.

1 Beğeni

Beyler Bende Bu Sorunu yaşadım 2 Nedeni Olabilir

1. Kimlik Doğrulama Ekranında Kimliğinizin Yeni veya Eski Kimlik Olduğunu Doğru İşaretlememiş olabilirsiniz
  2. Olarak da ( Büyük İhtimalle Bundan Kaynaklı ) Kimliğinizin Seri Numarasını Yanlış Yazıyorsunuz Rakam Olarak 0 ’ ı Harf Olarak O Yazıyor Olabilirsiniz Buna Dikkat Edin Seri Nunarasının Doğru Olduğuna Emin Olun Benim Sorun Buydu
    @fsoyer8 @mecidelmustafa123456 @talatmurat145

Bu Arada Bu Başlığı Görüp Destek Hattını Aramamamızı Söyleyen Arkadaşlar Çözüm Odaklı Bir Fikriniz YOK İse Yorum Yapmayınn…

2 Beğeni

Hayret, benden öyle bir şey istenmedi. Eski kimliğimle de kaydolmuştum. Kimlik te değişti ama bir sorun çıkmadı.

Şansını deneyip, Müşteri hizmetleri ne ait e-mail adresine istenileni göndermeyi dene.

1 Beğeni

Lutfen yardımcı olurmusunuz hesabımı onaylatamiyorum hatta veriyor

1 Beğeni

Bu konu ile ilgili sorun yaşıyorsan müşteri hizmetlerini aramanı öneririm sana daha detaylı bir şekilde yardımcı olabilirler.

Destek ve Bilgi için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
İletişim kurabilirsin.

1 Beğeni

Hesabımı onaylayamiyorum nasıl yapabilirim

1 Beğeni

Hesabımı onayla kısmından kimlik bilgilerini girdiğim halde devam et botunu aktifleşmiyor ? Nedenini bilen varmıdır ?

1 Beğeni

Seri numarin yalnis olduğunu soyluyo eski kimliklede deniyorum yeniylede 2 sininde seri numarasini kabul etmiyor yardımcı olursanız sevinirim

1 Beğeni

2 gün oldu destek hattınıza evraklarımi gönderdiğim halde hala hesabim onaylanmadi 24 saati aşkın

1 Beğeni

Kimlik bilgilerimi doğru girdiğime eminim ama bir türlü doğrulayamıyorum.

1 Beğeni

@elifokr123 @davut.celik138 @htok67
Hesabı nasıl onaylayacağınızı öğrenmek için
Buraya tıklayarak öğrenebilirsin
eğer hala bi sıkıntı yaşıyorsanız mail veya telefonla müşteri hizmetlerini arayarak destek alabilirsiniz

Destek ve bilgi için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
İletişime geçebilirsiniz.

2 Beğeni

@toros_kumluca Merhaba,
İletişime geçmeni öneririm.

Destek ve Bilgi için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
iletişime geçebilirsin

2 Beğeni