Papara Nfc İle Sözleşmeli Hesaba Geçme

Merhabalar ben bir papara lite card kullanicisiyim ve hicbir sekilde para transferi yapamiyorum bir ayri konu da aylik maksimum 5000 tl harcama yapabiliyorum ve o limiti doldurdum şuan iceride bir miktar param kaldi ve hicbir sekilde parayi harcayamiyorum müşteri temsilcisini aradığımda ise sözleşmeli hesaba gecis yapmak icin bana black card siparis etmem veya kendi bankamdan para gondermem (resit degilim) veya uygulamadan nfc özelliği ile kimliğimin çipini okutmamın gerektigini soyledi benim icin tek alternatif kimligimi okutmak fakat paparanin yazisinda şöyle yazıyor

‘‘Onaysiz hesaba sahipken nfc ile dogrulama yaparak sözleşmeli hesaba geçiş yapabilirsin’’

‘‘Onaylı hesaba sahipken papara black card a basvurarak sözleşmeli hesaba geçiş yapabilirsin’’

Benim hesabim onayli yani kimlik bilgilerimi dogruladim (nfc değil) yani hesabımı onaylı dan sözleşmeliye geçiremiyorum fakat onaysız olan hesaplar nfc ile sözleşmeliye geçebiliyor çok saçma bir sistem değilmi ? Neden ben geçiş yapamıyorum veya yapabiliyorum da ben mi bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum

1 Beğeni

Merhaba @borakurum53 :wave:

Bahsettiğiniz durumun gerekli bir açıklaması vardır mutlaka fakat ben bu açıklamanın ne olduğunu bilmediğim için sizinle paylaşamıyorum.

Her ayın 1inde limitleriniz sıfırlanır ve tekrardan göderim yapabilirsiniz.