Steam ücret kesildi ama satın alım onaylanmadı.

Merhaba,

Bu sabah saat 8:01 sularında Steam’den 50.44 TL’lik alışveriş yaptım kartımdan parayı direkt çekti ve sonrasında Steam uyarı verdi (verdiği uyarıyı ekleyeceğim.) Hemen ardından tekrar satın alma işlemi gerçekleşti fakat yeterli bakiye olmadığı için işlem tamamlanmadı.
Benim kartımdan para çekildi ama bu para Steam’e ulaşmadı yani steam ödemeyi kabul etmedi bunu kendileri de belirtti (Steam Destek ile görüştüm banka ile görüşmemi söylediler.) Sabahtan beri destek@papara.com adresine yazdığım halde ne bi dönüş alabildim ayrıca 1 saatten fazla müşteri hizmetlerini arayarak bekledim fakat ne açan oldu ne mail’e bakan. Bu sorun ile daha önce karşılaşan olmuştur illa ki, benim tek istediğim paramın geri iade edilmesi ve ayrıca paramı Steam kabul etmediyse param şuan nerde nereye kayboldu?
Gerekli görüntüleri aşağıya ekledim.

Teşekkür ederim,

2 Beğeni

@schw7rz Merhaba Topluluğa hoş geldin,

Paparaya mail attıysan kontrollerden sonra seni bilgilendirip iadeni yaparlar, fakat yoğunluktan dolayı bazen geç cevap verilebiliyor.

Paran anladığım kadarıyla çekim işlemi başlıyor fakat Steam tarafından tam olarak çekilmiyor merak etme paranın iadesi gerçekleşir :smiley:

3 Beğeni