Papara Steam Hata Veriyor

Steam’den oyun alacaktım ancak Papara’dan Steam’e para yatırmak istediğim zaman hata verdi ama parayı çekti. Bende tekrar denedim gene hata verdi bu sefer iki kez çekti. Yani 3 kez para verdim ama oyunu alamadım. Şimdi napmalıyım?

2 Beğeni

Merhaba @uatlihan55 :wave:

Bir şey yapmana gerek yok, paran eğer karşı tarafa gitmediği anlaşılır ise hesabına otomatik olarak iade yansıyacaktır kendi deneyimlerimce 1-3 saat içerisinde hesabıma gerekli tutar yansıdığını görmüştüm yoğunluktan dolayı bu süre uzayabiliyor.

Bir sorun oluştuğunu düşünüyorsan papara müşteri hizmetlerine ulaşmayı unutma!
:email: destek@papara.com
:phone: 0850 340 0 340
:thought_balloon: Whatsapp Destek

2 Beğeni

Merhaba @uatlihan55;

Müşteri hizmetlerinden sorunun için yardım alabilirsin!

Destek ve Bilgi için;
:email: destek@papara.com
:phone: 0850 340 0 340
:thought_balloon: Whatsapp Destek

2 Beğeni

Bu gerçekleşeli 3 gün oldu. Steam desteğe mail attım ve bana bunu dediler:

"Senin için buna bir bakayım.

Kayıtlarımız, ilk satın alma girişimleriniz için kart bilgilerinizin reddedildiğini gösteriyor).

Bir hediye kartından ödeme kabul edebilmemiz için, fatura bilgilerinizi kartı veren kuruluşa (genellikle web sitesi aracılığıyla) kaydetmeniz gerekebilir.

NOT: İşlem sistemimizde başarısız olmasına rağmen, kartınızı veren kuruluş satın alma işlemine izin vermiş ve paraya geçici olarak bloke koymuş olabilir. Bu satın alma için bankanızdan veya kartınızı veren kuruluştan para kabul etmeyeceğiz. Hesabınızı uzlaştırdıklarında ve bu işlem için para toplamadığımızı gördükten sonra, kartı veren bankaya bağlı olarak 30 güne kadar sürebilen kilitli fonlar serbest bırakılmalıdır.

Başka sorularınız varsa, lütfen bankanızla veya kartınızı veren kuruluşla iletişime geçin. Birçok hediye kartında, iletişim bilgileri kartın arkasında bulunabilir."

Kafamı karıştıran kartıma gift card demesi, işlemimi black card ile yaptım. Şimdi yapabileceklerim neler?

1 Beğeni

Tekrardan merhabalar :wave:

Endişelenmene gerek yok eğer sorun paparadan kaynaklanıyor ise paran sana geri iade edilecektir iade süresi yoğunluk nedeniyle uzamış olabilir 3-7 iş gününde paran hesabına geçmiş olacaktır

2 Beğeni

Bende dün akşamdan bu yana steam cüzdanıma paparayla bekye ekleyemiyorum.Az önce başka bir kartımla denedim ödeme gerçekleşti sorun paparada gibi duruyor.