Steam cüzdana papara kartla bakiye ekleme sorunu

Yaklaşık 15 gündür papara kartımla steam cüzdanıma bakiye ekleyemiyorum.
aldığım hata
‘‘Beklenmedik bir hata meydana geldi. Ödeme işleminiz tamamlanmadı.
Lütfen birkaç dakika bekledikten sonra tekrar deneyin.’’
Bilmeden bir limite mi takıldım,kart steam alışverişine mi kapandı ? bloke mi oldu bilmyorum.Diğer kartlarla bu sorunu yaşamıyorum.Papara kartı bu işler için almıştım ancak faydalanamıyorum.
Yardım rica ediyorum Teşekkürler.

1 Beğeni

@blowfly666 Merhaba,

Papara uygulamasına girerek > Papara Card > kartını seç sonra Kartının Kullanıma açık ve İnternet harcamalarına açık olduğundan emin olmanı öneririm,

sonrada abonelikler sekmesinden Steam varsa açık hale getirmeni öneririm.
(Steam abonelik sistemini geliştirirken bazen normal satın almaları da abonelik olarak etiketleyebiliyor başıma gelmişti ordan biliyorum)

Eğer bu seçenekleri kontrol ettiysen ve her şey doğru gözüküyor ise Papara Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek destek talebinde bulunabilirsin.

Papara Müşteri Hizmetleri;
0850 340 0 340
destek@papara.com

4 Beğeni

Dediğiniz kısımları kontrol ettim hepsi açık bir sıkıntı gözükmüyor. Müşteri hizmetleriyle görüşeceğim bu durumda.

1 Beğeni

Sorunum hala düzelmedi ama şöyle bir şey denedim.Papara içinde sanal kart oluşturup alışveriş denedim ve gerçekleşti sanırım papara black kartım steam üzerinden yaptığım işlemlere bloklandı.Ayda sadece 1 adet bedava sanal kart çıkartabilme olayıda üzücü.Böyle sorun yaşayan arkadaşlar uygulama içinde sanal kart oluşturmayı deneyebilirler

Merhaba kartın Master Card mı Visa mı?