Sözleşmeli Hesap

Bugun papara gray cardım geldi aktive ettim fakat sözleşmeli hesaba geçmedi 18 yaş altı olduğum için olabilir mi?

2 Beğeni

@thebiscuitaep Selam,

13 yaş ve üzer kullanıcılar Sözleşmeli hesap tipine geçebilir.

Uygulamadaki sağ üstteki profil fotoğrafına tıklayarak > Hesap Detayları sayfasından Hesap tipini kontrol edebilirsin.

Eğer hesap tipin Sözleşmeli Hesap olarak gözükmüyorsa Papara Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek destek alabilirsin.

Papara Müşteri Hizmetleri;
:email: destek@papara.com
:phone: 0850 340 0 340
:thought_balloon: Whatsapp Destek

2 Beğeni

Selam

Dostum Uygulamada Anlık Bir Bug Olabilir Uygulamayı Silip Yeniden Yüklemeni Olmaz İse Papara İle İletişime Geçmeni Öneririm.

Papara Destek

1 Beğeni

aynı sorun bendede var acaba çözdünmü müşteri hizmetlerinin aradığımda velinin hesabının sözleşmeli olmadığıından olabilir dedi ama velimin hesabı sözleşmeli

2 Beğeni

Banada dendi velime kart aldım onunki sözleşmeliye geçti benimki hala onaylıda

1 Beğeni

Aradığımda veliniz onaylıyken hesap açtınığonız için 18 yaşınıza kadar onaylı kalacak diyorlar dalga geçer gibi para bile yollayamıyorum böyle bir saçmalık yok

2 Beğeni

Merhaba @thebiscuitaep :wave:

Konu ile ilgili bilgilendirmeye yeni ulaştım ve böyle bir şeyin olmadığını velini onayından geçtikten sonra sözleşmeli hesap olmanızda bir engel olmadığını öğrendim.

Muhtemelen müşteri hizmetlerindeki arkadaş demek istediğinizi yanlış anlamış olabilir yanlış bilgilendirme için kusura bakmayın müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek konu hakkında güncel bilgilendirme edinebilirsin.

2 Beğeni