Papara'ya öneriler

Merhaba, aklıma yeni gelen yeniliklerden bahsetmek istedim biraz tekrardan…

1. ben markete kasaba giderken vs… çok korkuyorum okumaz diye papara kart hata verir diye çekene kadar orda beklemek zorunda kalıyorum. Bunu aşmanız gerekli diye düşünüyorum (bir çok kullanıcı da benimle aynı fikirde olabilir bilmiyorum) gözüm kapalı okutmalıyım kartımı pos cihazında.

2. bkm kitap Cashback gelse mükemmel olmaz mı tekrardan? Yaz da geldi… kitabınızı okurken arkanızdan gelen o serin hafif rüzgar tatlılığı ve ardından paparanın indirim sağlayıp " paramın bir miktarı cebimde kaldı hepsini vermedim " mutluluğu… :slight_smile:

3. getir veya yemeksepeti %20 %25 Cashback gelse çok iyi olmaz mı? Nerdeyse yemek siparişi olarak bir çok öğrenci veya yetişkin bu uygulamalardan sipariş veriyor. Hem kullanıcılarınızın mutluluğu artar hem de kullanıcinız artar.

4. tek İstanbul kart olmamalı diye düşünüyorum uygulamada, zaten başka kuruluşlar (ön ödemeli) İstanbul kart yükleme yapabiliyor. Sizde başka toplu ulaşım kartları getirirek kuruluşlarının önüne geçersiniz, hem kullanıcınız artar hem de farklılık yaratmış olursunuz. Ki papara ilk olmayı sever diye düşünüyorum :slight_smile:

5. aslında bu bir çok ( yeni geçecek kullanıcılar) sorun yaratıyor. Ne o sorun yaratan derseniz, kuryeniz. Okuyorum yorumları paparanın sayfasından instagram , twitter üzerinden, bir çok kullanıcı şikayetçi. 2 aydır gelmeyen kart mı dersiniz, kuryenin davranışı mı dersiniz…Bunu değiştiremiyorsanız bile başka bir kurye ile daha anlaşabilirsiniz güvenilir.

Şimdilik bu kadar. Tekrardan aklıma geldikçe yazacağım… okuyan herkese çok teşekkürler:):black_heart:

3 Beğeni