PAPARA GELİŞİYOR

Öncelikle paparayı çok kısa sürede çok güzel yerlere getirdiğiniz için herkes adına teşekkür ediyorum. Bu konuda, paparanın gelişmesi için gereken bazı yeni fikirlerden bahsedeceğim. Papara kart teslimatı çoğu insan için bir sorundur. Bunun sebebinin faturalandırmayı yapan yapay zekadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum ve bunun çözülmesini istiyorum. İkinci olarak cashback konusuna geldiğimizde ise cashback markaları çok güzel ancak üst limit çok kısıtlayıcı bunun arttırılması gerekiyor( Trendyolda maksimum 25TL yerine en 50TL olmalı vs…) ve buna ek olarak amazon, google´deki alışveriş siteleri vs… gibi cashback modelleri gelmesi gerekmekte. Ulaşım kartları yüklemelerinde bütün şehirlerin ulaşım kartlarının gelmesi gerekiyor. Euro ve dolar hesaplarını 18 yaşından küçüklerde belli şartlar altında kullanabilmeli. Akbank´a ek olarak başka bankalarında ATM lerinden işlemler ücretsiz olmalı. Belki bu fikrim saçma olacak ama bazı koşullar ışığında küçük bir miktar eksi ye düşme olmalı (örneğin 150TL ye kadar bakiyesiz harcama yapılabilmeli) tabikide belli şartlar altında. Papara başka kullanıcılar çekmek ve kendini büyütmek için bunları yapmalı, Bizde Türk şirketi olan paparayı sonuna kadar desteklemeliyiz. Diyeceklerim bu kadar umarım bu öneriyi değerlendirirsiniz, bu mesajı okuyan herkese teşekkürler iyi günler.

1 Beğeni