Papara İstanbulkart ve Trendyol Cashback hatası.

Merhabalar. 12 Kasım Pazar günü İstanbulkart uygulamasından papara ile 212 Tllik bir yükleme yaptım. Ancak %10 cashback iadesi almayı beklerken herhangi bir iade olmadı. Belki para karta geçince olur diye düşündüm ancak 3 gündür herhangi bir değişiklik olmadı. Ayrıca papara uygulamasının ödemelerim sekmesinden İstanbulkart’a tıklayınca bir hata oluştu uyarısını alıyorum. Ayrıca aynı gün trendyoldan 2 farklı alışveriş yaptım. Birisi 190 Tllik idi ve %10 cashbackimi verdi. Ancak sonrasında 220 tllik farklı bir alışveriş yapınca birisi 6 tllik birisi 1 tllik 2 farklı cashback verdi. Bende iade edip bir süre sonra yeniden denedim. Ancak yine aynısı olunca yine iade edip alışverişten vazgeçtim. Aynı gün içerisinde bu şekilde 2 problem olması beni de üzdü açıkçası.

Merhaba @eliferctn2 :wave:t2:

İletmiş olduğun konu ile ilgili talebini oluşturduk. İşlemin ile destek ekiplerimiz en kısa sürede ilgilenecek ve sonuçlandığında Papara hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapacaktır. E-posta adresini ara ara kontrol etmeni rica ederiz.