Papara'ya karanlık mode / dark tema gelmeli

Biliyorum ikonunuz beyaz ve gradyan renkler üzerine fakat bi koyu modumuz yok mu bee. Çoğu uygulamada alışmışım birden bu uygulamaya girince gözlerim kamaşıyor.:joy:

3 Beğeni

Geceleri uygulamanın beyaz arayüzü gözü çok yoruyor artık karanlık mod getirmenizin vakti geldi :slight_smile:

1 Beğeni

Selamün aleyküm :wave:t2: Biliyorsunuz, Papara uygulamasında hâlâ koyu mod yok. 2021’e girerken güzel bir kıyak olur sanki, malûm gözlerimizi seviyoruz :blush: Haberlerini bekliyoruz Papara ekibi :raised_hand_with_fingers_splayed:t2::two_hearts:

4 Beğeni

Yukarıda grimsi değil, simsiyah olsun denilmiş ancak bu şekilde de parlar, göz alır. En mâkulü grimsi olanı. Gerçi Papara UI/UX ekibine güvenim sonsuz, işini bilirler :ok_hand:t2:

2 Beğeni

Karanlık mod gerçekten çok iyi olur hem göz daha az yorar hem görünüş olarak da güzel durmakta umarım en kısa sürede gelir

2 Beğeni

Çoğu uygulamada dark mode kullanıyorum. Papara da diğer uygulamalardan farklı değil artık. Sürekli kullandığımız için gelebilir.

2 Beğeni

Merhaba.
Evet. Her uygulamayı mümkün olduğu kadar karanlık modda kullanan biri olarak fikrinize kesinlikle katılıyorum. Hem ekran parlaklığını azalttığı için pil kullanımını çok az da olsa azaltır hem de gözleri yormaz. Ayrıca oldukça da havalı olur :slight_smile:

Papara’ya siyah tema gelebilir mi?

1 Beğeni

Uygulama içerisine karanlık tema acilen gelmeli hem şık duruyor hem de göz sağlığı için daha faydalı.

3 Beğeni

Papara uygulamasına dark mode gelmeli.

3 Beğeni

Siyah tema istiyoruz. Teşekkürler.

2 Beğeni

Selamlar
Yakın zamanda papara kullanmaya başladım ancak ne yazık ki koyu tema seçeneği göremedim ve anladığım kadarıyla da uygulamada koyu tema yokmuş…
Google Play Store üzerinden yaptığım yorum dahilinde bu siteye yönlendirildim burada da bir çok kişinin benimle hemfikir olduğunu görünce tekrarlamak istedim papara mobil uygulamasına koyu tema gelmeli şimdiden papara ekibine kolay gelsin dileklerimi ve teşekkürlerimi iletiyorum

3 Beğeni

Koyu tema istiyoruz. Tek eksiği bu sanırım :smile:

2 Beğeni

bu özellik benim kendi telefonumda karanlık mod olunca uygulamada karanlık oluyor. Uygulamnın kendisinin olması daha iyi ayarlardan açma kapama gibi.

2 Beğeni

Aplikasyona gece/karanlık mod seçeneğinin gerekliliğini dile getirmek ve bir sonuca bağlanmasını istiyorum.

3 Beğeni

Çoğu uygulamada popülerleşen bu özellik Papara’nın mobil uygulamasındada mevcut olmalı.

1 Beğeni

@unintrov Merhaba,

Bu özelliğin geliştirildiğini öğrenmiştik umarım kısa bir süre içerisinde çıkar :grin:

1 Beğeni

Herkese selam!

blink 182 GIF

Dark mode bekleyen tüm Paparalıları şöyle alabiliriz :point_down:

4 Beğeni