Papara'ya karanlık mode / dark tema gelmeli

Papara uygulamasına karanlık mod gelmeli ama Google’ın yaptığı gibi grimsi değil de tamamen siyah olacak şekilde

26 Beğeni

kesinlikle çok havalı olur

7 Beğeni

Artık çoğu uygulama karanlık mod yapıyor. Hem şarj ömrünü uzatıyor hemde göz yormuyor

5 Beğeni

uygulamanın tek eksiği o bence de

4 Beğeni

Selamlar :slight_smile:

Bu özelliği eklemek için çalışmalarımız sürüyor.

Geri bildirimleriniz için çok teşekkürler, sevgiler.

8 Beğeni

Bencede karanlık mod gelmeli. Karanlık mod görme engellilerin çok işine yarıyor. Hele göz tansiyonu olanların işine baya bir yarıyor. Bence karanlık mod bian önce gelmeli.

3 Beğeni

Karanlık mod ben ve benim gibi %90 görme engelli olan herkes için ÇOOOK ÖNEMLİ. Lütfen konuya bu hassasiyetle yaklaşmaya çalışın.

3 Beğeni

Papara mobil uygulaması için aynı black kart gibi karanlık bir tema çok iyi olur. Hem gözü yormaz hemde de uygulama daha premium görünür :slightly_smiling_face:

13 Beğeni

Aynen çok iyi olur

5 Beğeni

Karanlık tema oluşturulmalı

7 Beğeni

Karanlık mood gelse çok iyi olur iç arayüz e değişse harika olur

4 Beğeni

Artık papara mobil ve internet uygulamalarına karanlık mod özelliği gelse mi diyorum.

11 Beğeni

Mobil uygulamada karanlık mod gelmesi çok iyi olur

7 Beğeni

yapıkredi mobil deki karanlık mod çok iyi

4 Beğeni

Biliyorum ikonunuz beyaz ve gradyan renkler üzerine fakat bi koyu modumuz yok mu bee. Çoğu uygulamada alışmışım birden bu uygulamaya girince gözlerim kamaşıyor.:joy:

6 Beğeni

Geceleri uygulamanın beyaz arayüzü gözü çok yoruyor artık karanlık mod getirmenizin vakti geldi :slight_smile:

4 Beğeni

Selamün aleyküm :wave:t2: Biliyorsunuz, Papara uygulamasında hâlâ koyu mod yok. 2021’e girerken güzel bir kıyak olur sanki, malûm gözlerimizi seviyoruz :blush: Haberlerini bekliyoruz Papara ekibi :raised_hand_with_fingers_splayed:t2::two_hearts:

6 Beğeni

Yukarıda grimsi değil, simsiyah olsun denilmiş ancak bu şekilde de parlar, göz alır. En mâkulü grimsi olanı. Gerçi Papara UI/UX ekibine güvenim sonsuz, işini bilirler :ok_hand:t2:

5 Beğeni

Karanlık mod gerçekten çok iyi olur hem göz daha az yorar hem görünüş olarak da güzel durmakta umarım en kısa sürede gelir

6 Beğeni

Çoğu uygulamada dark mode kullanıyorum. Papara da diğer uygulamalardan farklı değil artık. Sürekli kullandığımız için gelebilir.

5 Beğeni