Papara'ya işe yarar öneriler

Bugüne kadar memnun kaldığım tek ön ödemeli kart şirketisiniz. Bu güzel hizmetlerden ötürü sizlere teşekkür ederim. Bir kaç önerim olacaktı:

-Yatırım hesabı hala geliştirme aşamasında diye biliyorum, “halka arz” gibi işlemlerde yatırım hesabı ile birlikte gelirse harika olur.

-Kişiye özel kart tasarımı özelliği gelmesi mümkün mü bilmiyorum fakat hem yayıncılar hemde sıradan kullanıcılar için mükemmel olacaktır.

• Papara kullanıcıları için IBAN, bu sayede Papara kullanıcıları ve eft/havale dışında da hesabımıza para ekleyebiliriz, gelmesi güzel olurdu.

Kullanıcılarınızın fikirlerini önemsediğinize bir çok kez şahit oldum, umarım bu fikirler de gerçekleşir. Emekleriniz için teşekkürler.

4 Beğeni

İltifatların için teşekkür ederiz. :smiley:

Emre Kenci’nin sunduğu Sor Paparalı Sor Youtube serisinde kartların kişiselleştirebileceğine dair ufak bir spoiler gelmişti. Video

İBAN konusunda devletten izin çıktı, yakında Papara’ya iban eklenecek. :partying_face:

3 Beğeni

Harika! En çok yatırım ve özelleştirilebilir kart konuları heyecanlandırıyor. :partying_face:

1 Beğeni