PAPARADAN PARA ÇEKEMİYORUM

papara black kartımla para çekemiyoru ve sözleşmeli bunu nasıl düzeltrbilirim

Merhaba @efe086418 :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimiz tarafından hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapıldığını görüntüledik. E-posta adresini kontrol etmeni rica ederiz :blush:

Ayrıca paylaşmak isteriz ki ATM’den Papara Card ile para çekebilmek için sözleşmeli hesaba sahip olmalısın. Sözleşmeli hesap sahibiysen hesabına tanımlı herhangi bir Papara Card ile ATM’den para çekebilirsin.

Aşağıdaki koşullara göre sözleşmeli hesap sahibi olabilirsin.

• Hesabını fotoğraflı yeni kimlik ve NFC okutarak onaylarsan, velin sözleşmeli hesaba geçtiğinde sen de sözleşmeli hesap sahibi olursun.
• Hesabını fotoğraflı yeni kimlik ve NFC okutarak onayladığında, velinin hesap statüsü nedeniyle onaylı hesaba geçtiysen, 18 yaşını geçtikten sonra hesap statün otomatik olarak sözleşmeli olur.
• Hesap onaylama işlemine fotoğraflı yeni kimliğinle devam edip hologram videosu ile gerçekleştirdiysen 18 yaşını geçtikten sonra hesap statünü yükseltebilirsin.
• Hesap onaylama işlemini fotoğraflı yeni kimlik ve NFC okutarak tamamlamanın ardından velinin hesabı sözleşmeli ise senin de hesabın sözleşmeli olur.
• Fotoğrafsız yeni kimliğin ya da eski nüfus cüzdanınla hesabını onayladıysan, velin sözleşmeli hesaba sahip olsa dahi sen, 18 yaşını doldurup Papara Card almadan sözleşmeli hesap sahibi olamazsın.