Papara’da Olması Gereken Özellikler

1. Kesinlikle 1 Adet de Kredi Kartı Çıkarmalısınız Tıpkı Apple Kart , Enpara Gibi Aidatsız Metal Kart Tasarımı olan Ve kendi ödeme sistemleri olan
    = Örnek =
    Sonradan Harcama Taksitlendirme
    Sonradan Harcama Erteleme
    Ekstre Bölme Gibi Gibi Özellikleri Olsa

2. Cashback Kampanyasının Grliştirilmesi Gerekiyor Farklı Farklı Kategorilerde Türkiyenin en büyükleriyle çalışılması gerekiyor Örnek Yemek Kategorisinde YemekSepeti E-Ticaret de Hepsiburada Trendyol Gibi Markalarla Anlaşılmalı

3. Olarak da Ben ileride bir yatırım hesabı geleceğini düşünüyorum ve buna istinadende bunun yanına şöyle bir şey getirseniz Mükemmel olur Hesaplarımızdan Yapmış olduğumuz Küsuratlı Harcamalarımızın Yuvarlayıp Yuvarlanan Küsuratların bu yatırım hesabına aktarılsa güzel olmaz mı hatta ileride bir Kredi Kartıda Çıkardığınızda da Ekstre Yuvarlama Yapsanız iyi olur
    Örnek = 70,10 TL Harcama Yaptığımızda 71 TL ye yuvarlansın ve O yuvarlanan 0,90 KR yatırım Hesabına Aktarılsın
    Ekstre Örneği = Atıyorum Kasım Ayı Ekstremiz 73 TL Geldi diyelim Bunu 100 TL ye Yuvarlayalım Yuvarlanan 27 TL Parayıda Gene Yatırım Hesabına Aktarılsın Böylelikle Birikim Yapmış oluruz (Bu arada Bu Sitemi Amerika da bir şirket uygulamış ve şuan Milyonlarca müşterisi var ve işlem hacmi Ayda 5 Milyar $ Şirketin Adı Acorns Alın aynısı TR ye uygulayın Orta Doğunun en iyi yaptığı iş :grin:)

4. AGT Kurye Zımbırtısından Kurtulun

5. Her Papara Müşterisine Özel İban Numarası
    6.Ödemeler Alanının Geliştirilmesi Örnek Benim İnternet Sağlayıcım Netsped Ve ben bunun Faturasını Şuan Papara Üzerinden Ödeyemiyorum Veya Talimat veremiyor

Umarım Bu Yazımı Görür Dikkate Alırsınız Bunları yaparsanız bence çok farklı bir boyuta geçersiniz Garanti BBVA Kulunuz Olur :grin: Hepinize İyi Çalışmalar Diliyorum

5 Beğeni

@nurullah.ektiren4747 öncelikle Papara Topluluk’a hoş geldin ve fikirlerini paylaştığın için teşekkürler.

Bahsettiğin konuların hepsi çok önemli ve hepsini değerlendirdiğimize emin olabilirsin.

Cashback markalarımız da hızla artıyor. Hepsiburada Cashback’i bitti maalesef ama n11.com, Boyner, Morhipo, Lidyana gibi markalar ile birlikte ulaşım, eğitim, kitap gibi farklı kategorilerde de yeni Cashback’lerimiz var. Uygulamada Cashback menüsünü sık sık ziyaret etmekte fayda var bu aralar :slight_smile:

Fikirlerini paylaşmaya devam edersen seviniriz. Dinlemek için hep burdayız :raising_hand_woman:

2 Beğeni

@nurullah.ektiren4747 Sana güzel bir haberimiz var. :upside_down_face: Birikim hesabı oluşturma ve kart harcamalarını yuvarlayarak birikim hesabına aktarma özelliği yolda! Metal Card için de süprizlerimiz olabilir. Takipte kalmanı umuyoruz :wink:

5 Beğeni

Evet Ahmet F. Karslı’nın Katıldığı Birkaç Programı İzledim ve şunu anladım 2021 De Papara’da Bir Çok şey Olucak gibi umarım bu yeni özellikler Kısasüre içinde gelir heyecanla Bekliyor Sevgili Papara Ekibi

2 Beğeni

Paparadan baskasinin banka hesabina para gönderiliyor fakat başkasi kendi banka hesabindan benim papara hesabima aciklama kismina benim papara numara isim soyismi yszarak neden para yollayamiyor ?

1 Beğeni

Sadece Kendi Adına Kayıtlı Bir Banka Hesabından Kendi Papara Hesabına Para Gönderebilirsin Başka Birinin Banka Hesabından Kendi Papara’na Para Gönderemiyorsun Bunun Nedenide Papara’da İban Olmaması Bu Durumdan Herkes Muzdarip Forumda Bu Konu Hakkında Çok Başlık Var Destek Verebilirsin @ercanmersin333 @pelin @y.ozgur

2 Beğeni

Bunu destekliyorum, kesinlikle gelmeli.

2 Beğeni