Kimlik doğrulama canlılık kontrol sorunu

Papara kimlik doğrulamaya çalışıyorum bir türlü olmuyor canlılık kontrol kabul etmiyor bir haftadır deniyorum olmuyor niye kabul etmiyor başka telefondan da denedim yine olmuyor sıkıldım iyicene bunu niye koyuyorsunuz ki görüpte ne yapcaksınız ugraştırıyorsunuz insanları

1 Beğeni

Merhaba @candanfurkan1907 :wave:

Canlılık kontrolü hesabı açan kişi olduğunu onaylamak için yapılıyor. Olmasını istemeyeceğimiz kötü durumların önüne geçmek için.

Buradaki linkte bulunan tüm adımları doğruca yaptığından emin olduktan sonra hala hesabını onaylayamıyorsan ;

Kimliğini yüzünün altında tutarak seni ve kimliğini net görebileceğimiz şekilde bir fotoğraf çek.
E-Devlet üzerinden yerleşim yeri (ikametgâh)/diğer adres belgesi veya Nüfus Kayıt Örneği Belgesi oluştur. (Kendi üzerine e-devlet hesabın yok ise velinin hesabı ile e-devlete giriş yaptıktan sonra “Belgenin Kimin için Alınacağı” kısmından eş/çocuk seçeneğini seçtikten sonra işleminize devam edebilirsiniz)

-İlgili belgenin kimin içi alınacağı kısmında ‘‘Kendisi’’ seç.
-Belgenin neden verileceği kısmına ‘‘Kuruma İbraz’’ seç.
-Kurum adı alanına ‘‘Papara’’ yaz.
-Oluşturduğun belgeyi indir.

İndirdiğin belgeyi ve yukarıda belirtilen şekilde çektiğin fotoğrafı destek@papara.com e-posta adresine gönder. Gönderdiğin bilgiler Papara Müşteri Hizmetleri tarafından incelenerek tarafına geri dönüş yapılır.

1 Beğeni