Bildirimler

Hesabınıza para geldi, hesabınızda harcama yapıldı gibi bildirimler olursa daha iyi olur

3 Beğeni

@musti, anlık bildirim ayarları aktif olan kullanıcılarımıza Papara hesap hareketleri ile ilgili bilgilendirmeler gönderiyor aslında. Papara’ya iletişim izinlerini verdiğinde para transferleri, kart harcamaları, Cashback kazanımları, ödeme tarihi gelen faturalar gibi konularda anlık bildirimler alabilirsin. :slight_smile: Bahsettiğin bu tarz bildirimler miydi?

İletişim iznim açık ama sms ve mail ile bilgilendirme alıyorum sadece bahsettiğim bildirimler uygulama bildirimleri

2 Beğeni

Bu bildirimleri mail üzerindende alabilsek daha güzel olurdu bence.

Zaten direk geliyor tüm bildirimler :slight_smile:

Evet, bildirim olarak da alabiliyorsun. Eğer bu bildirimler sana ulaşmıyorsa Destek Ekibimiz ile görüşebilirsin. Sorunun nerede olduğu konusunda yardımcı olabilirler.

Mobil uygulamada, bankaların mobil uygulamalarında olduğu gibi :bell: işaretine basarak girilen bir bildirimler bölümü olmalı. Cep telefonunun ana ekranına gelen uzun bildirimler karakter sınırlaması nedeniyle üç nokta (…) ile kesiliyor ve tamamı okunamıyor. Gelen bildirime bastığınızda ise uygulamanın şifre ile girilen ana sayfası açılıyor, şifreyi yazınca uygulamaya girebiliyorsunuz ancak bildirimi göremiyorsunuz. En pratik şekilde bu bildirim işareti ana sayfaya şifre girmeden direkt erişilecek şekilde eklenebilir, birçok bankanın mobil uygulamasında aynen bu şekilde.

1 Beğeni

benim telefonumda bildirim gelmiyor anca uygulamaya girip bakmam gerekiyor

1 Beğeni

Harcama bildirimleri gelmiyor bu da sürekli uygulamaya girme mecburiyeti oluşturuyor.