Papara Uygulaması Anlık Bildirimler Gelmiyor

Merhaba. Papara uygulamasından anlık bildirimler alamıyorum. Örneğin hesabıma para girişi yapıldığında, para çıkışı yapıldığında, harcama yapıldığında, geri iade olduğunda, ödeme işlemi başarısız olduğunda uygulamadan bildirim gelmiyor. Sadece SMS ve Mail geliyor. Uygulamanın bildirim ayarlarında bir problem yok çünkü kampanya bildirimleri ve duyuru tarzı bildirimler geliyor. Örneğin geçen gün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bildirimi gelmişti. O tarz bildirimlerin gelmesinde sorun yok fakat harcama bildirimleri nedense gelmiyor. Telefonuma arkadaşımın hesabıyla giriş yaptığımda bildirimleri sorunsuz alıyorum. Ayarlar > Bildirim Ayarları > İletişim İzni ayarı aktif durumda.

2 Beğeni

Sorunun tıpa tıp aynısını yaşıyorum. Mail ve sms bildirimleri geliyor, 29 Ekim bildirimi bana da geldi. Bu konuyu 3 4 kere desteğe yazdım hep ayarlardan bildirim açın dediler, açık olduğunu söylememe rağmen aynı şeyi söyleyip durdular. Çözümü bulursan banada yazar mısın ?

Aynı sorunu 2 senedir yaşıyorum ve 100 Destek talebi oluşturduk, bunun bir BUG oldugunu söyledik ama bildirirm ayarlarınızı açın diyorlar sadece. 3 tel 1 windows ile denedim bildirim gelmiyor. ama başkasının hesabını benim tellerden açınca (login olunca) bildirimelri geliyor. 2 seendir ugraşıyorum ve kedinlikle destekden yardım alamadım.