Uygulama üzerinden Bildirim Gelmiyor Sorunu

Hikaye gidi HATA:
2 sene önce Boş bildirimler geliyordu ve müşteri hizmetlerine bunu bildirdim ve boş bildirimler gelmemeye ve hesabıma para gelince de bildirimler gelmemeye başladı.

100 üstünde teknik destek Talebi oluşturuldu ve çoguda bildirimlere izin vermelisiniz diye sonuçlandı :slight_smile:

Neler yaptım?
farklı tel aldım not 20 ultra ve kurdum , bütün ayarlar izin verildi sonuç = bildirim gelmedi
eşimin telefonuna kurdum sonuç yine bildirim gelmedi.
“kendi telefonumda” eşimin hesabını ile giriş yaptım ve test ettim : Sonuç Eşime bildirim geldi
aynı tel aynı ayarlar ama bana bildirim gelmedi.
Dedimki birde Sanal android kurayım windows a… ondanda durum aynı. BENİ hesabıma bildirimler gelmiyor
şimdi 3 telefon 1 sanal android Windows 10 da testler yapıldı hiçbirinde bana bildirim gelmedi
ama başkasının Hesapları benim telefonumda bildirimler geliyordu.
size şaşırtıcı olacak başka birşey söyleyeyim.
Papara uygulamasına reklamlarınız geliyor (bildirim olarak) Buna ne diyeceksiniz?
ayarlarım kapalı olsa reklamda gelmez, hepsi aynı katakori kodu ile gelliyor…
şimdi inşallah biri bana uygulamayı yeniden kur demez :slight_smile:
Dip not: bir temsilci beni aradı ve herşeyimi kontrol etti, sonun benden olmadıgını ve bunu bildireceğini söyleyip gitti. 2 ay geçti aradan.

Buyrun benim gibi sorun yaşayan biri daha

1 Beğeni

Merhaba @dekorsan :wave:

Papara müşteri hizmetlerini arayıp hesabının kapatılmasını talep ettikten sonra talebin onaylandıktanda sonra papara hesabını tekrar açmanı tavsiye ederim belki sorunun düzelebilir.

Sorununun çözüleceğinden emin olmamakla beraber denemeni öneririm. Denersen eğer bu konuya tekrardan olumlu veya olumsuz dönüşlerini bekliyor olacağım.

2 Beğeni