Başkalarının banka hesaplarından para gönderebilme, kendine ait IBAN

Sonunda anlayan birisi oh tanrm

4 Beğeni

Aga illa gel velini getir Dese papara. Alırım babamı Götürürüm :smiley:

4 Beğeni

Akbank’ın bireysel bankacılık sözleşmesine bir göz atmanızı isterim. Zira, bu kadar sorumluluğu üstlenmek yerine Ön ödemeli kartlara İBAN gelmesinin önü açılmalı.

3 Beğeni

Eğer papara iban çıkartılırsa para alıp göndermek daha kolay olur.

5 Beğeni

Şöyle konulari cevaplamaktn birz sıkıldm birz bu konular şuan benziyor “İninal kartm var, IBAN’i varmi?” gibi gibi konulara benziyor bana göre

3 Beğeni

Kanunlar önünde 18 yaş alti resit olmayn bireye IBAN verilemez istisnalar dişinda *18 yaş alti içn banka hesabi zatn IBAN dediğimiz en fazla 34 haneli numaranin içinde Banka kodu, Hesap numarasi yaziyor ve Papara sadece bir ön ödemeli kart şirketi, BKM ve BDDK’dn izin çikamaz bu nedenlerdn, Wğer ödeme almaniz gerekiyorsa Veliniz ile belirle Bankalara gidip hesap açabilirsiniz *ör: Akbank 16 yaş ve üstü içn exi26 hesabi
*IBAN-Structure-TR

4 Beğeni

Logo tasarım yapıyorum. Fakat kartın kendine ait IBAN Numarası olmadığından ödeme alamıyorum.bu durum canımı çok sıkıyor.(lütfen kartlara kendine ait IBAN numarası gelsin)

7 Beğeni

Buradaki konuda tartışıyoruz göz atabilirsin :wink:

4 Beğeni

Papara black kartın kendine özel ibanı gelsin

4 Beğeni

Paparaya acilen iban gelmeli. Ininal kartımda bulunan paraları buraya aktarmak istiyorum. Ve Iban gelirse ödeme yöntemleri daha kolaylaşır.

6 Beğeni

Kişiye ozel iban gelmeli diğer türlü çok uğraştırıyor para gönderirken

3 Beğeni

Merhaba
Fikrinize katılıyorum. Kullanıcıların kendine ait iban numarası olsa iyi olurdu. İnşallah yapılır.
Bunun yanında paribu gibi çoğu kripto para firmaları papara ile anlaşmalı. Banka seçme kısmında papara, iban alanında da hesap numarası seçeneği oluyor. Papara git gide büyüyor. Bu tip anlaşmaları da artıyor. Benim oldukça karşıma çıktı. AdSense 'ye de böyle bir özellik gelebilir. İBAN Bankalarda olur fakat ön ödemeli kartlarda olacağını düşünmüyorum. 13 yaşındaki bir çocuğun ibanı olması bence biraz sakıncalı ancak yaş sınırı koyarak IBAN alma özelliği eklenirse oldukça iyi olur görüşündeyim.
İyi günler dilerim.
Kerem

4 Beğeni

Mesela Ben 18 yaşının altındayım ve sadece papara hesabım var bu yüzden Havale/Eft ile annem babam vaya abimden para alamıyorum. Bari Bizim Beyaz listemize aldığım kişilerden para alabilsekte olur ama iban numarası gelmesi gerek bence çoğu 18 yaş altı kişinin annesinden babasından para alması daha iyi olur

Ömer Efe Selim

4 Beğeni

@omerefeslm Merhaba,
Sana güzel bir haber vereyim yakında Iban gelebilir. :smiley:

3 Beğeni

Bu bilgiye nereden ulaştınız? Ne kadar yakında?
Umarım gelir. Çünkü bu 18 yaş altı kişiler için mükemmel bir imkan sağlar. IBANI olan tek ön öndemeli kart malesef enpara ve 18 yaşını doldurmayanlar enpara hesabı açamıyor. Umarım bu özellik eklenir ve 18 yaş altı, 14-15 yaş üstü kişiler de IBAN açabilir.

5 Beğeni

@kerem Merhaba,
bu konu hakkında Ahmet Faruk Karslı küçük bir açıklama yaptı, 2021 ilk çeyreğinde geleceğini söyledi videoya Buraya tıklayarak ulaşabilirsin 1:08:15.saniye bu açıklama yapılmakta.

4 Beğeni

Evet bu yayını izlemiştim fakat dikkatimden kaçmış. Teşekkür ederim.
İncelemek isteyen arkadaşlar için bu link faydalı olabilir. Doğrudan o dakikayı açıyor.

4 Beğeni

Bence Sadece Kendi Banka Hesabımızdan Para Yatırabilmek Saçma Ben 18 yaşın altındayım va her hangi bir banka hesabım yok o yüzden para yatıramıyorum. Yani bi İBAN numaramız Olsa ve Herkes Tarafından Para Alabilsek Bence Çok İyi Olurdu.

4 Beğeni

Yakında kişiye özel iban gelebilir. Takipte kalın

5 Beğeni

@omerefeslm Merhaba,

4 Beğeni