Başkalarının banka hesaplarından para gönderebilme, kendine ait IBAN

Abimin hesabından para gönderdik ama gelmedi sebebini öğrendim ama para iadesi istiyorum .Ayrıca 18 yaşından büyük olsak gider kendimize banka hesabı açardık illaki kendimize ait banka hesabından para ekebilmemz çok saçma başkalarından da para gönderimi olmalı. Lütfen parayı geri iade edin.

1 Beğeni

@sudemlife yatırma işlemi başarısız olacağı için iade işlemi hemen başlayacaktır zaten. Bu konuda herhangi bir endişen olmasın. :slight_smile:

1 Beğeni

Bize Para yattı diyor ama hesapta para görünmemekte

2021 'de İban Geliyor Gençler

1 Beğeni

Kendi banka hesabımızdan değil birisinin banka hesabından para gönderme gelsin

1 Beğeni

Kişiye özel iban gelmeli. Bu çok büyük bir eksik

1 Beğeni

Alım satımla uğraşıyorum. Elimde banka hesabı yok. O yüzden çok yararlı olucağını düşünüyorum.

1 Beğeni

Kendimize ait bir iban numarası verilsin, farklı kişilerden para almayı çok istiyoruz. Lütfen…

2 Beğeni

Selamlar, severek kullandığim bir karttir papara. Keşke su ozellikler de olsa dedigim ozellikler de var örneğin başkasının ibanına para yatırma veya başkalarının bizim hesabımıza para yatırabilmesi. Bazen iban at dediklerinde paparaya kaydolup ordan para at cevabını verince “papara ne” “bilmediğim yerlere kaydolmam” sürekli bu tarz cevapları almak sıkıyor. Ve ödemelerde istanbulkart yerine tüm şehirlerin kartı olsa çok hoş olurdu.

1 Beğeni

@emirhankanarya başkalarının banka hesaplarından para transferi henüz gelmedi ama IBAN’a para transferi yapabiliyorsun artık. :slight_smile:

Merhaba papara karta başkası bana banka hesabından para atabilse keşke ve dolar hesabı olusturma 16 yasa düşşe çok güzel olur bu güne kadar 10 tane arkadaşımı papara kartlı yaptim