Başkalarının banka hesaplarından para gönderebilme, kendine ait IBAN

Her Papara hesabına ait bir İBAN numarası olsa bu şekilde dışarıdan ödeme alabilsek. Örneğin AdSense gelirini almak için İBAN numarasına ihtiyaç var Papara bu özelliğe kavuşursa çok iyi olacak.

76 Beğeni

Bende bunu çok istiyorum Babamdan vesaire para almak istediğimde alamıyorum direkt paparaya

27 Beğeni

Kendine ait iban olsun ya çok sıkıntı oluyor ibanin olmayınca lütfen bide fiziksel kartınız çok ince kirilmasindan korkuyorum yeni kart çıktığında sağlam olsun ama tasarımı güzel IBAN gelsin artık

13 Beğeni

Benim kartım gayet saglam diğer kartlardan daha saglam diyebilirim

6 Beğeni

Bu özellik gelmesi gerekiyor cidden

12 Beğeni

Bencede mantıklı

9 Beğeni

Merhaba

Paparayı öteki firmalardan ayıran özellik budur uzun uzun yazı yerine kod oluşturarak yada cep telefon numarasına paranı anlık gönderebilirsin .

6 Beğeni

Amaç sürekli İBAN numarası ile para gönderip almak değil Papara içerisinde yine Qr kod olsun zaten. Benim demek istediğim başka bir yerden ödeme ve transfer alabilmek için İban numarasının bulunması.

5 Beğeni

Papara IBAN kullanımının yakında geleceğini söylediler zaten yakında detaylı bilgi sosyal medya hesapları ve web sitesi üzerinden duyurulacak

5 Beğeni

IBAN veya uban olarak geçen kavram bankalara özel diye biliyorum arkadaşlar. Ulusal Banka Hesap Numarası diye geçer. Papara bir banka olmadığı için sanırım şimdilik bu mümkün değildir. Kaldı ki iş ortağı olan bankalarla çalışmalar yapmadan bu iş mümkün olmaz. Api bağlantıları vs vs özel ve uzun süren izinler sonunda alınıyor diye biliyorum :slight_smile:

6 Beğeni

Kesinlikle kendine ait bir İban Numarası olamsı gerekiyor

5 Beğeni

Emre kardeşim malesef böyle birşey mümkün değil çünkü, IBAN “International Bank Account Number”, yani “Uluslararası Banka Hesap Numarası”dır. Papara sadece aracı ödeme kurumudur, banka değildir. Bundan dolayı paparada iban numarası beklenemez.:wink:

5 Beğeni

Arkadaşlar çoğu kişi imkansız olmaz gibi söylemlerde bulunmuş. Neden olmasın?
Zamanında İninal kart ing bank ile çalışırken kart numarasından iban numarası öğrenip işlem yapılabiliyordu.
Papara günümüzde 5 milyon kullanıcıya sahip bir Fintech firma. Yani çok büyüdü ve büyük anlaşmalara imza atabiliyor. Evet bir banka değil ama Papara bugün 16 tane banka ile entegre olan bir Fintech. Yani isterse bankalarla yapabileceği anlaşmalara bu işi halledebilir. Bu güne kadar müşteri isteklerine göre hareket eden bir firma bundan sonra da bu yenilikleri getirebilir.

9 Beğeni

Evet kişiye özel IBAN numarası gelirse çok daha kullanışlı olur.

6 Beğeni

Artık bize ait olmayan bir banka hesabından papara kartımıza para atabilmeliyiz bu durum benim paparayı kullanmamı engelliyor

39 Beğeni

aynen öyle ve tüm hesaplara döviz hesapları dahil iban numarası gelmeli

10 Beğeni

Ben babamdan uzakta yaşamak durumundayım ve ondan para alamıyorum şuanda eğer bu özellik gelirse çok rahat ederim ve çok mutlu olurum Papara <3 <3

9 Beğeni

kesinlikle benim de kişisel olarak müşterilerime sunabileceğim bir ibanım olsa paparayı daha çok kullanabilirim bu vesile ile.

7 Beğeni

gelicek ya bu ay yada bundan sonraki ay

4 Beğeni

IBAN numaramız olursa para transferi işlemleri çok kolay olacak