Kendine ait İBAN

Her Papara hesabına ait bir İBAN numarası olsa bu şekilde dışarıdan ödeme alabilsek. Örneğin AdSense gelirini almak için İBAN numarasına ihtiyaç var Papara bu özelliğe kavuşursa çok iyi olacak.

68 Beğeni

Bende bunu çok istiyorum Babamdan vesaire para almak istediğimde alamıyorum direkt paparaya

18 Beğeni

Kendine ait iban olsun ya çok sıkıntı oluyor ibanin olmayınca lütfen bide fiziksel kartınız çok ince kirilmasindan korkuyorum yeni kart çıktığında sağlam olsun ama tasarımı güzel IBAN gelsin artık

6 Beğeni

Benim kartım gayet saglam diğer kartlardan daha saglam diyebilirim

2 Beğeni

Bu özellik gelmesi gerekiyor cidden

2 Beğeni

Bencede mantıklı

2 Beğeni

Allah Allah senin kartın sağlam vay be. Bizdeki iett kartı sanki, Allahım yaa. Aynı kartı kullanıyoruz diye biliyordum meğer sana vip kart vermişler.

1 Beğeni

Merhaba

Paparayı öteki firmalardan ayıran özellik budur uzun uzun yazı yerine kod oluşturarak yada cep telefon numarasına paranı anlık gönderebilirsin .

2 Beğeni

Amaç sürekli İBAN numarası ile para gönderip almak değil Papara içerisinde yine Qr kod olsun zaten. Benim demek istediğim başka bir yerden ödeme ve transfer alabilmek için İban numarasının bulunması.

2 Beğeni

Papara IBAN kullanımının yakında geleceğini söylediler zaten yakında detaylı bilgi sosyal medya hesapları ve web sitesi üzerinden duyurulacak

2 Beğeni