Başkalarının banka hesaplarından para gönderebilme, kendine ait IBAN

Papara kartin ibani olsa çok güzel olabilir başkalarından da para isteyebilmemiz için

12 Beğeni

Katılıyorum.

3 Beğeni

Kesinlikle. Papara’ya ismini vermek istemediğim bir markanın acayip gereksiz kesintiler yapması nedeniyle geçiş yaptım. Herşeyden memnunum limitler olsun anlaşmalar CashBack gibi kampanyalar vs. Ama beğenmediğim ve alamadığım tek nokta IBAN ve BAŞKA BİR KİŞİNİN BANKA HESABINDAN PAPARA HESABIMA PARA AKTARAMAMAM. Umarım bu önerilerimiz dikkate alınır. Dediğim gibi bunlar dışında hiçbir sıkıntı yok. Gereksiz kesintiler yapmıyorlar. Paramız cebimizde kalıyor. Papara’ya seviyorum.

6 Beğeni

Bence de böyleyken başkasının para yatırmak için papara kullanması gerekiyor

3 Beğeni

Başkası senin adına yatırım yapabilse çok güzel olmaz mı :))

19 Beğeni

katılıyorum bir ödeme alacağım zaman elden almak zorunda kalıyorum halbuki başka ibandan ödeme alabilsem işim çok daha kolay ve güzel olurdu

4 Beğeni

Çok uzun zamandır bu özelliği bekliyorum ininal ı tercih etmek zorundayım bu özellik gelmediği için

4 Beğeni

lütfen ya kullanmayı çok zor hale getiriyor

4 Beğeni

Aslında kendimize ait ibanımız olsa tüm sorun çözülecek.

6 Beğeni

Papara IBAN kullanımının yakında geleceğini söylediler zaten yakında detaylı bilgi sosyal medya hesapları ve web sitesi üzerinden duyurulacak

4 Beğeni

Papara’ya sadece iban sistemi lazım çoğu insan bunu bekliyor bu konu da çalışmalarınızı bekliyoruz :slight_smile:

8 Beğeni

Kesinlikle diğer bütün banka kartlarını kırmak için bu özelliği bekliyorum.

5 Beğeni

Paparamızın IBANı olabilse çok iyi olur bide başka bir ibana para gönderme :pleading_face:

6 Beğeni

Başka bir banka hesabından bana arkadaşım çok büyük miktarda para gönderebiliyor mu mesela 100.000 200.000 bu şekilde para gönderebiliyor mu sözleşmeli hesap sınırsız bakiye var lütfen cevaplayınız. yani başka bir banka hesabından benim hesabımı bu miktarlarda para transferi yapabiliyor mu?

6 Beğeni

merhaba, tutardan bağımsız olarak Papara hesabına sadece kendi banka hesaplarından para transferi yapabilirsin.

2 Beğeni

Ben bu bilgiye sahip olmadan önce arkadaşım papara hesabıma para transfer etti o paranın iadesini almak için ne işlem yapmam gerekiyor

4 Beğeni

İşlem başarısız olacağı için arkadaşının hesabına geri döner. Herhangi bir işlem yapmaya gerek yoktur. :slight_smile:

3 Beğeni

Peki ne zaman idae işlemi gerçekleşir yaklaşık 1 saati aşkın bekliyorum lütfen yardımcı olurmusunuz.

4 Beğeni

kendi banka hesaplarımız dışında başkaları bize para gönderebilmeli

9 Beğeni

Aynen şu an tam ihtiyacım olan özellik

6 Beğeni