Başkalarının banka hesaplarından para gönderebilme, kendine ait IBAN

kendi banka hesaplarımız dışında başkaları bize para gönderebilmeli

4 Beğeni

Aynen şu an tam ihtiyacım olan özellik

1 Beğeni

Çok ihtiyacım var, ailem para göndermek istiyorlar fakat sadece kendi hesabımızdan para yatırma olduğu için sorun yaratıyor.

2 Beğeni

Papara hesabina iban ile para gonderme geldi fakat baska bir banka hesabindan paparaya para gondermek gibi bir secenek yok bu yuzden boyle bir ozelligin gelmesi cidden cok iyi olur paparanin kullanim alani cok güzel fakat bu secenek olmadigindan dolayi karti devamli olarak kullanamiyorum lutfen paparaya bu ozelligi getirin

4 Beğeni

Katılıyorum +1

1 Beğeni

@admin her ıbandan paparaya havale/EFT vb. İle paparaya para gönderebilme gelmeli zaten tek eksiği bu

2 Beğeni

getirin artık şu özelliği be

1 Beğeni

Arkadaşlar merkez bankası bile iban ile transfer dönemini bitiriyor siz hala iban istiyorsunuz. 18 aralık 2020 den sonra banka transferlerimizde telefon numarası tc yada email bilgisi ile transfer dönemi başlıyor. Bırakın iban istemeyi artık

Kendimize ait iban gelirse papara’nın daha çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum

2 Beğeni

Kendi banka hesabımızdan paparaya para transferi yapabiliyoruz başkasına iban ve papara nomu atsam para gelirmi

Bizim istediğimiz de zaten tam iban değil yani. Biz sadece başka kartlardan direkt olarak paparaya para transferi yapılabilmesini istiyoruz. Bu iban yoluyla mı olur Fast sistemiyle mi olur orasını bilmiyorum ama acilen bu özelliğin getirilmesi lazım

@cagatay5628 şu anda sadece kendi banka hesabından Papara hesabına para transferi yapabilirsin.

Başka bir kullanıcı kendine ait banka hesabından papara hesabima para atabilmeli çok büyük eksiklik lütfen bu özelliği gözden geçirin