Başkalarının banka hesaplarından para gönderebilme, kendine ait IBAN

Çok ihtiyacım var, ailem para göndermek istiyorlar fakat sadece kendi hesabımızdan para yatırma olduğu için sorun yaratıyor.

5 Beğeni

Papara hesabina iban ile para gonderme geldi fakat baska bir banka hesabindan paparaya para gondermek gibi bir secenek yok bu yuzden boyle bir ozelligin gelmesi cidden cok iyi olur paparanin kullanim alani cok güzel fakat bu secenek olmadigindan dolayi karti devamli olarak kullanamiyorum lutfen paparaya bu ozelligi getirin

8 Beğeni

Katılıyorum +1

4 Beğeni

@admin her ıbandan paparaya havale/EFT vb. İle paparaya para gönderebilme gelmeli zaten tek eksiği bu

6 Beğeni

getirin artık şu özelliği be

5 Beğeni

Arkadaşlar merkez bankası bile iban ile transfer dönemini bitiriyor siz hala iban istiyorsunuz. 18 aralık 2020 den sonra banka transferlerimizde telefon numarası tc yada email bilgisi ile transfer dönemi başlıyor. Bırakın iban istemeyi artık

5 Beğeni

Kendimize ait iban gelirse papara’nın daha çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum

7 Beğeni

Kendi banka hesabımızdan paparaya para transferi yapabiliyoruz başkasına iban ve papara nomu atsam para gelirmi

4 Beğeni

Bizim istediğimiz de zaten tam iban değil yani. Biz sadece başka kartlardan direkt olarak paparaya para transferi yapılabilmesini istiyoruz. Bu iban yoluyla mı olur Fast sistemiyle mi olur orasını bilmiyorum ama acilen bu özelliğin getirilmesi lazım

6 Beğeni

@cagatay5628 şu anda sadece kendi banka hesabından Papara hesabına para transferi yapabilirsin.

2 Beğeni

Başka bir kullanıcı kendine ait banka hesabından papara hesabima para atabilmeli çok büyük eksiklik lütfen bu özelliği gözden geçirin

4 Beğeni

Mesela arkadasım papara kullanmıyor. Sadece banka hesabı var. Bana banka hesabından para atamıyor. Ve bence bu özellik kesinlikle gelmeli :pray:t2::pray:t2::pray:t2:

4 Beğeni

Başka bankalardan para yatırma gelmeli acilen teşekkür ederim

4 Beğeni

Kendi adimiza olmayan bir banka hesabindan paparaya para aktarabilmeliyiz ininal de bu ozellik var ve gayet guzel calisiyor aylik aidat olmadigi icin paparaya gectim fakat bu ozellik gelmezse ininale geri donecegim

6 Beğeni

bence de böyle bir özellik gelmeli

4 Beğeni

Biz ibanla para gönderebiliyoruz ancak
Ibanla bize para gonderemiyorlar.
Bizde para almalıyız bu özellik gelmeli.

4 Beğeni

+1.000.000.000 @pelin @Emre @

6 Beğeni

Papara hesabımıza başka bir banka ya da kredi kartıyla internet alışverişlerinde yaptığımız ödeme şekliyle istediğimiz miktarda para yükleyebilirsek güzel olur

3 Beğeni

Abimin hesabından para gönderdik ama gelmedi sebebini öğrendim ama para iadesi istiyorum .Ayrıca 18 yaşından büyük olsak gider kendimize banka hesabı açardık illaki kendimize ait banka hesabından para ekebilmemz çok saçma başkalarından da para gönderimi olmalı. Lütfen parayı geri iade edin.

4 Beğeni

@sudemlife yatırma işlemi başarısız olacağı için iade işlemi hemen başlayacaktır zaten. Bu konuda herhangi bir endişen olmasın. :slight_smile:

2 Beğeni