Başkalarının banka hesaplarından para gönderebilme, kendine ait IBAN

Papara IBAN kullanımının yakında geleceğini söylediler zaten yakında detaylı bilgi sosyal medya hesapları ve web sitesi üzerinden duyurulacak

1 Beğeni

Papara kart talebinde bulundum ve özelliklerini çok sevdim. Fakat sorun sadece eft veya havale yapmak istersem eft yaptığım hesabında benim olması gerekiyormuş. Benim herhangi bir papara dışında banka hesabım yok Eğer TL yüklemek istersem Atmye gitmem gerekiyor ama yakınımda atm yok Lütfen bu Eft benim banka hesabım olmasa bile farklı banka hesaplarından papara hesabıma para ulaşabilsin (ÇOOK ÖNEMLİ)

22 Beğeni

Hiç yoktan aynı soy adı taşıyan kişilerden ve Aile üyelerinden alabilsek…

16 Beğeni

Evet bu özelliği ben de istiyorum ve bu özellik için ben de yeni konu açtım. Bence her yere para gönderebiliyorsak para da alabilmemiz gerekiyordur ve yetkililer bu sorunu en kısa sürede çözümünü yapacaktır. Papara’ya güveniyorum beklemedeyiz :slight_smile:

6 Beğeni

Evet bari en azından öyle ödeme alabilelim. Herkes atabilse tabi çok daha iyi olur :))

6 Beğeni

Bende aynı düşüncedeyim. Umarım bu durum içinde kullanıcıları sevindirecek bir adım atarlar.

4 Beğeni

Çok saçma değilmi aynı soyadı taşıyan bissürü insan var

2 Beğeni

Aile içerisini kastettim(çekirdek aile ve akraba)

4 Beğeni

Bende bu özelligin eklenmesini istiyorum babam nadirende olsa yurt disina cikabiliyor ve herhangi bir kartim olmadigindan dolayi para fln alamiyorum karti aktif bir sekilse kullanabilmemin tek yoluda bu ozelligin gelmesi konuyu destekliyorum umarim papara yetkilileri görürler :slight_smile:

3 Beğeni

Farklı banka kartlarından paparaya para transferi yapılsa çok iyi olur.

26 Beğeni

Kesinlikle

5 Beğeni

Aşirri katiliyorum nerdeyse paparanin tek eksigi bu gelmesi cok iyi olur.

7 Beğeni

Kesinlikle gelirse çok iyi olur

6 Beğeni

Ben de bunun gelmesini isitiyorum. Gelse çok işime yarardı.

2 Beğeni

Katılıyorum, sadece kendi banka hesabımızdan para yüklemek cidden sıkıntı yaratabiliyor, heleki 18 yaşının altında isek ve ailemiz papara hesabımıza para göndermek isterlerse.

3 Beğeni

Sadece kendi adımıza kayıtlı hesaptan para yükleme yapabiliyoruz ama ben başka isimli kişilerinde kartıma para yukleyebilmesini istiyorum.
Babam para gönderecek mesela veya arkadasim borcunu gonderebilsin. Çünkü banka eksi bakiyede olunca yatan paradan faiz kesiyor. Para elime geçmiyor. Gibi.gibi.

15 Beğeni

Bu tarz ek koşul ve şart isteyen şeyler eklenirse yaş sınırı gelebilir. Papara’yı genellikle 13-18 yaş aralığı kullanıyor. Üst yaşlarda var fakat IBAN olayı gelirse maalesef eskisi gibi olmaz.

3 Beğeni

Öyle değil bence paparayı sadec 13-18 arasındakiler kullanmıyor bundan büyüklerin kullandığını biliyorum, dolayısıyla arkadaşımızın bu dediği olursa harika olacak

3 Beğeni

Kesinlikle olmalı

3 Beğeni

Merhaba zaten paparana ibandan da para yatirabilir 3 şahıs paparanin verdiği IBAN var açıklama bölümüne havala yaparken papara numaranı yazmaları lazım

2 Beğeni