Alışverişimi iptal ettim. Para iadesi nasıl olur?

Merhaba,Papara hesabım ile aliexpressde ödül kardeşliği etkinliği ile 10 dolarlık kupon aldım.Bu kuponu almak için ve onaylamak için 1 dolar çekiyor.Normalde hemen parayı geri iade etmesi gerek fakat 2 seferdir param hesabıma gelmiyor.Aliexpress e yazdım bankanızla görüşün dedi.Paparaya yazdım daha cevap vermedi napmalıyım sizce?

1 Beğeni

merhaba kitapsec uygulamasından siparişimi iptal ettim iade yapıldı diyor fakat paparamda para yok yardımcı olur musunuz lütfen :pray: kartım lite card

1 Beğeni

trendyol iadem ne zaman gerçekleşir bilen varmı

1 Beğeni

HepsiBurada’dan Ps Kolu aldım sonra Vaz geçip iptal ettim param karta geri gelmedi napacam ?

1 Beğeni

@mustafacari44 @bkirac159 Merhaba,

1 Beğeni

2 nisan cuma günü aliexpress üzerinden bir sipariş verdim. Fakat aldığım ürünün istediğim ürün olmadığını anladım ve hemen siparişi iptal ettim. Aliexpress üzerinden paranın iade olduğu söylendi. Fakat para hala hesabıma yatmadı. Acaba daha ne kadar sürer?

1 Beğeni

@muratcan.findik.234 Merhaba,
Önceki yazılanlara bakmanı öneririm.

1 Beğeni

Trendyoldan iade işlemi yaptım bankanıza yatırıldı denio ama kartıma para geçmedi

1 Beğeni

gittigidiyor da siparişimi iptal ettim
gittigidiyorda para hesabınıza iade edildi yazıyor ama hesabıma para gelmedi
iade işlemi ne zaman gerçekleşir ?

1 Beğeni

Bkm kitaptan siparişimi iptal ettim param ne kadar sürede yatar acaba

2 Beğeni

@efe16bsz16 Merhaba,
Alışveriş yaptığın üye işyerinden kartına iade yansıtılır, bu süreç 2-7 iş günü arasında sürebilmektedir. Bu süre geçmesine rağmen iade Papara hesabında görünmüyorsa destek@papara.com’a konuyla ilgili talep yapabilirsin.

1 Beğeni

Merhaba acaba elinize iade ücreti ne kadar surede ulaştı, bende bugun iade gerçekleştirdim de

1 Beğeni

Steamden aldığım assetto Corsa isimli oyunun 6.40 kuruşluk ve japanese pack paketinin 1.24 kuruşluk iadesi gelmedi 3 Haziran’da aldım ve indirdim 40 dakika civarında oynadım ve iade ettim umduğum gibi değil idi ve iade ettim paramın geri gelmemesi üzerine bunu yazmayı istedim

1 Beğeni

MediaMarkt’tan 330₺’lik bi kulaklık siparişi vermiştim papara kartımı kullandım 1 gün sonra iptal ettim dün MediaMarkt’tan mail geldi geri ödeme işleminiz yapılmıştır diye param hâla gelmedi sebebini bilen var mı?

1 Beğeni

@yelaldimertcan Merhaba,
Alışveriş yaptığın üye işyerinden kartına iade yansıtılır, bu süreç 2-7 iş günü arasında sürebilmektedir. Bu süre geçmesine rağmen iade Papara hesabında görünmüyorsa destek@papara.com’a konuyla ilgili talep yapabilirsin.

1 Beğeni

Trendyol cüzdanıma para attım 37 tl sonra geri iade istedim gece mail geldi trendyoldan paranız iade edildi diye ama paparama hala gelmemiş param ne yapabilirim

1 Beğeni

Trendyoldan verdiğim iadeler parası geldi ama kartıma tanımlanmadı. Tahmini ne kadarsürede kartıma yansır. Herkese iyi günler.

1 Beğeni

Merhabalar ben steam adlı bir sitede alışveriş yaptım oyundan memnun kalmayınca iade ettim steam adlı site iademi onayladı ama paparama para gelmedi yardımcı olursanız sevinirim

1 Beğeni

Merhaba,

https://www.papara.com/faq/#!/papara-card/urunhizmet-iadelerinde-param-hesabima-ne-zaman-gecer

1 Beğeni

Merhaba,

Ben biraz önce getirden sipariş verdim kart üzerinden, fakat bir ürün eksik gelince ücret iadesi yaptılar fakat bankanız belirler süreyi dediler param papara hesabıma ne zaman geçer?

1 Beğeni