Alışverişimi iptal ettim. Para iadesi nasıl olur?

Eğer ben hepsiburada veya farklı bir siteden alışveriş yaparsam hesaptan para düşerse ama sipariş verilmezse para iadesi olur mu bu arada lite card kullanıyorum black cardım gelmedi

1 Beğeni

Site iade ederse gelir. Black Kartın için kargoya verildikten sonra 10 gün geçti ise Papara ile iletişime geç.

Çağrı Merkezi: 0850 340 0 340

Papara Mail: destek@papara.com

Merhaba, 1 ay önce steamden para iadesi gerçekleştirdim Papara Kartıma hala iadesi yapılmadı Steam 14 gün içinde geleceğeni söyledi ve elinden geleni yaptılar gerisi artık Banka Hesabınıza ait dediler paparaya mail attım herhangi bir cevap alamadım ücret iadesi ne zaman yapılacak acaba?

Tekrar mail atmayı veya Çağrı Merkezi ile iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz, Çağrı Merkezi bu durum için*(mailden düzgün yanıt alamadığınız için)* daha iyi olacağını düşünüyorum.

Çağrı Merkezi: 0850 340 0 340

Paparada para iadesi kaç gün sonra iade ediyor

Papara Card ile yaptığın bir alışveriş iadesi ise süreç şöyle ilerliyor;

Alışveriş yaptığın üye işyerinden kartına iade yansıtılır, bu süreç 2-7 iş günü arasında sürebilmektedir. Bu süre geçmesine rağmen iade Papara hesabında görünmüyorsa destek@papara.com’a konuyla ilgili talep yapabilirsin.

1 Beğeni

11 gün önce trendyol cüzdanımdaki paramı papara kartıma aktarmak için işlem başlattım fakat hala para kartıma gelmedi trendyol müşteri hizmetleriyle konuştuğumda kendilerinin para göndermek için işlem başlattığını söyledi. Lütfen param hesabıma gelsin 11 gün nedir ya