Alışverişimi iptal ettim. Para iadesi nasıl olur?

@mevlut132a Merhaba,
İadesi yapıldığına dair paparaya mail atmanı öneririm. bende steam üzerinden iade işlemi gerçekleştirmiştim 2 3 gün de gelmedi mail attım steam’ e kullanmış olduğun bankaya iade dekontunu at demişlerdi destek ekibi bende paparaya dekontu attığımda 24 saat içerisinde gelmişti.

Destek ve Bilgi için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
İletişim kurabilirsin.

2 Beğeni

Steam platformundan papara black kart ile aldığım oyunu iade ettim ve steam tarafından iademin gerçekleştiğine dair bir mail aldım. Diğer kartlar ile yaptığım iade maksimum 3 gün içinde kartıma yansıyor fakat 1 hafta geçmesine rağmen steam iadem papara kartıma yansımadı. Ayrıca bu konu ile ilgili destek@papara.com’a mail attım ve bir dönüş alamadım. Bu konu hakkında yardıma ihtiyacım var.

1 Beğeni

Papara black card ile steamde bir oyun satın aldım ve sonrasında iade ettim steamde iademin onaylandığına dair bana bilgi verildi fakat papara cardıma iade gelmedi ?

1 Beğeni

@b.safakk Merhaba,
Bu işlem için paparanın mail adresine iade edildiğine dair dekontu attığında incelenip sana dönüş sağlanacaktır.

Destek ve Bilgi için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
İletişime geçebilirsin.

1 Beğeni

İade hesabınıza yapılır

1 Beğeni

@eren18033 Merhaba,
İade dekontunu paparaya mail yoluyla iletmeni öneririm. İade işlemi bazen uzun sürebiliyor. Merak etme yakında hesabına geçmiş olacaktır :smiley:

2 Beğeni

Steam üzerinden almış olduğum oyunu iade ettim.9 gün geçmesine rağmen iade etmiş olduğum miktar hesabıma geçmedi

1 Beğeni

Papara destek ekibi ile iletişime geçmenizi öneririm.

1 Beğeni

Morhipodan alışveriş yaptım geri iade ettim ama ücret papara hesabıma heri gelmedi sebebi nedir?

1 Beğeni

@mkar3755 Merhaba,

1 Beğeni

steamden yapılmış olan harcamanın geri iadesinde para papara kartına geri transfer olmuyor

1 Beğeni

Merhaba ben bir iade talebinde bulunmuştum trendyolda kabul edildi bildirim de geldi paranı iade ettik diye 2 gün içerisinde gelir dediler hala gelmedi?

1 Beğeni

Güncellemeyi unutmuşum ortalama bir 7 saat sonra iade edildi

1 Beğeni

@mkar3755 @yusuftoker7562 @ahmet @yixua34wxx
Aramıza hoş geldiniz.
Bu gibi iade durumlarında para anında hesabını geçmeyebilir.
Genellikle 8-48 saat arasında para hesabınıza geçer.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.
İyi günler dilerim :slight_smile:

1 Beğeni

@ahmet @yixua34wxx Merhaba,
Merak etmeyin bazen bu işlem uzun sürebiliyor. iadesi gerçekleşecektir :grinning:

1 Beğeni

internet üzerinden satın aldığım bir şeyi iade ettim ve 2 iş günü içerisinde geleceği yazıyordu gelmez ise irtibata geçin diyorlar acaba param ne zaman gelir

1 Beğeni

AMAZONDAN 12 Martta bir ürün alıp 13 martta iade ettim ve sonra bana bankanıza başvurun deyip kod verdiler bende paparaya yazdım işleminiz provizyonda gözükmekte dediler provizyon kalkmadan müdahale edemiyoruz izliyoruz dediler. Bu provizyon ne zaman kalkar param ne zaman gelir. Bilgisi olan lütfen yardımcı olsun

1 Beğeni

N11 den ürün aldım sonra iade ettim para hesabıma ne zaman gelir

1 Beğeni

N11 den ürün aldım iade ettim n11 iadeniz başarılı şekilde yapıldı dedi bankanız ile iletişime geçin. Bende geçtim mail atarak gelmedi ne zaman gelir?

1 Beğeni

@alisamed.ozgen8 @Trabzonlusefa4 Merhaba,
bu süreç 2-7 iş günü arasında sürebilmektedir. Bu süre geçmesine rağmen iade Papara hesabında görünmüyorsa destek@papara.com’a konuyla ilgili talep yapabilirsin.

1 Beğeni