Tc kimlik no degistirme

Kart çıkartmak için veli onayı gerekiyor ve tc istiyo ama ben annemin tcsini girmistim fakat şu an degistirmem gerekiyor ama degistiremiyorum lütfen yardımci olur musunuz?

1 Beğeni

Merhaba @ortatepenisanur2609 :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimiz tarafından hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapıldığını görüntülemekteyiz. E-posta adresini kontrol etmeni rica ederiz :blush:

2 Beğeni

bende aynı konuda hata yaptım lütfen banada yardım eder misiniz

Merhaba @akbeniz599 :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimiz tarafından hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapıldığını görüntülemekteyiz. E-posta adresini kontrol etmeni rica ederiz :blush:

2 Beğeni

aynı şekilde benimde böyle bir şey yapmam lazım lütfen bana da yardım eder misiniz ?

Merhaba @metekocyigit777 :wave:t2:

1 Beğeni

Benimde aynı şekilde yardıma ihtiyacım var

Merhaba @keremozdemir7756 :wave:t2:

1 Beğeni

Benimde aynı şekilde yardıma ihtiyacım var

2 Beğeni

Merhaba @g.e.n.c.o5.3.3.5 :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimiz tarafından hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapıldığını görüntülemekteyiz. Hesabına eklediğin veli onay bilgileri, talebin doğrultusunda kaldırılmıştır. Hesabına giriş yaparak veli onay işlemini gerçekleştirebilirsin😊

3 Beğeni

Aynı şekil benimde TC değiştirmem gerekiyor lütfen yardımcı olun

Merhaba @siyamandgamer1 :wave:t2:

Benimde ayni sekil tc mi degistirmek istiyorum yardimci olur musunuz

Merhaba @ahmetygtdmr0505 :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimiz tarafından hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapıldığını görüntülemekteyiz. E-posta adresini kontrol etmeni rica ederiz.

1 Beğeni

Benimde tc değiştirmem gerekiyor yardımcı olur musunuz

Merhaba @egecalikusu35 :wave:t2:

Bende de aynı sorun tc degiştirmek istiyorum

1 Beğeni

Merhaba @cstalipubg :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimizin hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yaptığını görüntüledik. E-posta adresini kontrol etmeni rica ederiz :blush:

Benimde TC mi değiştirmem lazım yardımcı olurmusunuz

Merhaba bende aynı sorunla uğraşıyorum acaba yardım edebilir misiniz?