Tc kimlik no degistirme

Merhaba @kayipbalikdory :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimizin hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yaptığını görüntüledik. E-posta adresini kontrol etmeni rica ederiz :blush:

Aynı konuyu bende yaşıyorum nedense değiştiremiyorum

Merhaba @eef9158 :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimizin hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yaptığını görüntüledik. E-posta adresini kontrol etmeni rica ederiz.

Benimde aynı şekilde yardıma ihtiyacım var

Merhaba @vedatkral94 :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimizin hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yaptığını görüntüledik. E-posta adresini kontrol etmeni rica ederiz :blush:

Bende degistiremiyorum yardim eder misiniz

Merhaba @ufukc006 :wave:t2:

Aynı sorunu bende yaşıyorum yardımcı olabilir misiniz ?

Merhaba @egemenbucak01 :wave:t2:

İletmiş olduğun konu ile ilgili talebini oluşturduk. İşlemin ile destek ekiplerimiz en kısa sürede ilgilenecek ve sonuçlandığında Papara hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapacaktır. E-posta adresini ara ara kontrol etmeni rica ederiz.

Merhaba bende aynı sorunla uğraşıyorum acaba yardım edebilir misiniz?

Merhaba @serkanslk32 :wave:t2:

İletmiş olduğun konu ile ilgili talebini oluşturduk. İşlemin ile destek ekiplerimiz en kısa sürede ilgilenecek ve sonuçlandığında Papara hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapacaktır. E-posta adresini ara ara kontrol etmeni rica ederiz.

Benimde aynı şekilde sorunum var yardımcı olurmusunuz

Merhaba @esedullah1404 :wave:t2:

Merhaba bende bu sıkıntıyı yaşıyorum yardım edebilirmisiniz

Merhaba @nadiregunduz609 :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimizin hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yaptığını görüntüledik. E-posta adresini kontrol etmeni rica ederiz.