Tc kimlik no degistirme

Merhaba @kayipbalikdory :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimizin hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yaptığını görüntüledik. E-posta adresini kontrol etmeni rica ederiz :blush:

Aynı konuyu bende yaşıyorum nedense değiştiremiyorum

Merhaba @eef9158 :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimizin hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yaptığını görüntüledik. E-posta adresini kontrol etmeni rica ederiz.

Benimde aynı şekilde yardıma ihtiyacım var

Merhaba @vedatkral94 :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimizin hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yaptığını görüntüledik. E-posta adresini kontrol etmeni rica ederiz :blush:

Bende degistiremiyorum yardim eder misiniz

Merhaba @ufukc006 :wave:t2:

Aynı sorunu bende yaşıyorum yardımcı olabilir misiniz ?

Merhaba @egemenbucak01 :wave:t2:

İletmiş olduğun konu ile ilgili talebini oluşturduk. İşlemin ile destek ekiplerimiz en kısa sürede ilgilenecek ve sonuçlandığında Papara hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapacaktır. E-posta adresini ara ara kontrol etmeni rica ederiz.

Merhaba bende aynı sorunla uğraşıyorum acaba yardım edebilir misiniz?

Merhaba @serkanslk32 :wave:t2:

İletmiş olduğun konu ile ilgili talebini oluşturduk. İşlemin ile destek ekiplerimiz en kısa sürede ilgilenecek ve sonuçlandığında Papara hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapacaktır. E-posta adresini ara ara kontrol etmeni rica ederiz.

Benimde aynı şekilde sorunum var yardımcı olurmusunuz

Merhaba @esedullah1404 :wave:t2:

Merhaba bende bu sıkıntıyı yaşıyorum yardım edebilirmisiniz

Merhaba @nadiregunduz609 :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimizin hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yaptığını görüntüledik. E-posta adresini kontrol etmeni rica ederiz.

bendd aynu sorunu yaşıyorum Kart çıkartmak için veli onayı gerekiyor ve tc istiyo ama ben annemin tcsini girmistim fakat şu an degistirmem gerekiyor ama degistiremiyorum lütfen yardımci olur musunuz?

Merhaba @cerennykk :wave:t2:

Kart çıkartmak için veli onayı gerekiyor ve tc istiyo ama ben annemin tcsini girmistim fakat şu an degistirmem gerekiyor ama degistiremiyorum lütfen yardımci olur musunuz?

Merhaba @dorukeyupler :wave:t2:

Kullanıcılarımızın hesap güvenliği bizim için çok önemli. Bu nedenle işlemlere sadece hesap sahipleri ile devam edebiliyoruz. Hesap veya işlem sahibi olan kullanıcımız, işlem yapmak istediği Papara hesabına bağlı e-posta adresi üzerinden taleplerini destek@papara.com adresimize iletebilir veya 0850 340 0 340 numaralı kullanıcı destek merkezimiz ile iletişime geçebilir. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız :heart:

Aynı şekilde benimde tc mi değiştirmem lazım yardımcı olabilirmisiniz