Soru Sor kategorisi hakkında

Merhaba @serkanyck44 :wave:

Hiçbir şey yapmanıza gerek yok, Papara paranızı gün içerisinde banka hesabınıza iade edecek. Bankanızın bekletme politikasına göre paranızın hesabınıza geçme süresi değişiklik gösterebilir.

Neden döviz hesabı açamıyoruz ve ne zaman açabiliriz?

1 Beğeni

Merhaba @iremhatipoglu03 :wave:

Yeni çıkan yasal düzenleme gereği ödeme kuruluşlarının kullanıcılarına sunduğu döviz alım satım işlemleri kaldırıldı.

Papara Numarasını paylaşmak yasal mı ve herhangi bir tehlike oluşturuyo mu

Veli onaylaması nasıl yapılıyor adım adım anlatır mısınız? Hesabım veli onayı bekliyor. Peki velimin telefonundan ne yapılmalı?

merhaba yanlış papara numarasına para attım , geri istedim fakat dönüş olmadı lütfen yardım edin

Papara hesabımı onaylamam için veli izni gerekiyor 18 yaş altıyım . Veli izni için annem , telefonuna gelen linke tıkladı fakat orada hesabı onayla tarzı bir seçenek yoktu papara hesabı aç seçeneği vardı . Ben de anneme Papara hesabı açtım . Kendi hesabımı onaylayabilmesi için annemin de mi hhesabının onaylı olması gerekiyor ?

1 Beğeni

Merhaba @yoldasdurmus166yedek :wave:

Evet velinizin de hesabını onaylaması gerekiyor.

1 Beğeni

satın alma işlemini yaparken 3 kere kart bilgilerini yanlış girdim bloke olmuş kart tekrar aktif etmeleri için müşteri hizmetlerini aradım açılacaktır dedi ne zaman açılır ?

1 Beğeni

iyi günler papara kart üzerinden xbox game pass aldım fakat game pass gözükmüyordu ama papara parayı çekti ve bu konuyu xbox game pass yetkilileri ile konuştugumda bana işleminizin yapılamdığını ve para iadesi gönderdiklerini söylediler ve bana parara kart yetkilileriyle konus mam gerektğini söylediler ve bana bir kod verdiler bunu onlara varın dediler

2 Beğeni

Merhabalar, Amazon Prime Chasback’i kalktı mı?

2 Beğeni

Merhaba ben 18 yaşından küçüğüm ve paparada param var bunu çekmek yada birisine atmak istiyorum ama annemin yada babamın hesap açıp veli olması lazım babamın bilgilerini girdim ve onay bekliyo ama ben o bilgileri değiştirip annemin bilgilerini girmek istiyorum ama değişmiyor sadece telefon numarası değişiyodu yanlış hatırlamıyosam bunu nasıl yapabilirim şuan bekleyen onayı bir papara çalışanı iptal edebilirmi bilgileri değiştirmenin başka yolu yokmu ?

1 Beğeni

Merhaba @selimegekucuk24 :wave:

İadeniz bir hafta içerisinde papara hesabınızda olacaktır olmaması durumunda müşteri hizmetleri ile iletişime geçip sizler ile paylaşılan kodu müşteri hizmetlerine iletmeniz yeterli olacaktır.

:email: destek@papara.com
:phone: 0850 340 0 340

1 Beğeni

Merhaba @albayrakyasin26 :wave:

Evet amazon prime cashback programımızın süresi dolmuştur.

2 Beğeni

Merhaba. Google One aboneliği aldım ama kartımın Abonelikler kısmında gözükmüyor. Bu bir hata mı?

arkadaşlar papara hesabımdan hiçbir bankaya para çekemiyorum, sorun nedir bilen var mı? acil çekim yapmam gerekiyor!

1 Beğeni

merhaba hesabimdan baska bir hesaba para gondermek istiyotum ama sahsi bir banka hesabim yok, ne önerirsiniz? acil

1 Beğeni

Kolay gelsin arkadaşım hesabıma 10 tl atmış
ben bu 10 tl ile hiç bir şey yapamıyorum hesabımı onaylamaya çalıştığımda veli onayı istiyo
fakat 14 yaşındayım .Velim hesabını açtığında hesap onayı yaptırması gerekiyormuş fakat kendisi istemiyor ne yapabilirim

Binance ye neden para atamıyorum?

iyi gunler papara kart sparisi verdim ve benden 20 tl para aldilar evime geldiklerinde kart icin para talep edilicekmi iyi gunler

1 Beğeni