Papara Metal Card

Katılıyorum ve bazı zamanlarda belli limiti geçen kullanıcılara da verilebilir. Örn: 2000 tl.

3 Beğeni

Metal kartı ne zaman kullanmaya başlayacağız, artık bir tarih verseniz.

4 Beğeni

bence de insanları çok beklettiniz

3 Beğeni

Tarih Yok hocam Herkes 4Gözle bekliyor Bende bekliyorum Gözler İnstagramda

2 Beğeni

Papara’nın mobil uygulamasına gelen güncelleme ile metal card var fakat kapalı ve yakında ibaresi mevcut.

1 Beğeni

Herkese neden dağıtılmasın? Rastgele bi bankaya gitsem zaten metal kart alabilirim yurt dışında. Papara’nın ne gibi bir vasfı var da herkese dağıtılmıyormuş? Kendi kafanıza göre uyduruyorsunuz bir şeyler yok herkese dağıtmayın yok bunu yapmayın yok şunu demeyin diye. Yav kardeşim Papara herkese dağıtıcaz demiş mi? Demiş. Gerisinden size ne? Koskoca şirket sizin isteğinize göre mi dağıtacak kartlarını?

9 Beğeni

ben paparayı severek kullanıyorum çok sık olmasada severek takip ediyorum . ben bu kartı almayı çok isterim umarım her kullanıcı talep edebilir . bu black papara çok hoşuma gitmedi

2 Beğeni

Bankadan isteyince oynaya oynaya veriyorlar. Herkese vermemekle zarar ederler. Tek bi şart getirirler tahminimce o da 18 yaş sınırı olur.

1 Beğeni

Papara CEO’su Ahmed Karslı’nın açıklamasına göre Papara Metal Card özel bir program ile yayınlanacak. Metal Card sahiplerine kurye ile nakit getirme ve 2000 ₺ üst sınırla kurye ile elden nakit alıp Papara karta anlık para yükleme gibi ayrıcalıklar tanınacak. :papara:
Ahmed Karslı’nın açıklamasına göre Papara Metal Card satın alınabilecek bir ürün olmayacak, Papara’nın değerli olduğunu düşündüğü kullanıcılara vereceği bir kart olacak.
Papara Metal Card 22 gram çelik ve titanyum karışımı kırılmayacak bir kart olacak.
Kaynak : Papara’nın kurucusu ve CEO’su Ahmed Karslı ile Podcast

1 Beğeni

Metal kartlar ne zaman kullanıma sunulacak bilgi verebilir misiniz?

1 Beğeni

Ben de merak ediyorum. Yakın zamanda açıklasalar güzel olur.

1 Beğeni

Uygulamada Metal Karta gelfiğimizde tüm kullanıcılarımızın beğenisine sunulacaktır diyor bence tüm kullanıcılara dağıtılacak

1 Beğeni

Merakla bekliyoruz bu kartı ve hala en ufak bir gelişme, bir haber yok. Bize bu konuda bilgi verin lütfen.

1 Beğeni

Selamlar acaba ne zaman çıkar metal card fikirleri alalım😊

Metal card a kripto harcama özelliği olsun büyük seyahat acenteleri ve otellerde apartlarda casback olsun ayrıca altından ve gumus den harcama… büyük marketlerde ve getir yemeksepeti bana bi hemen gibi platformlarda sepete ek indirim olsun buralarda da kripto harcama olsun hatta ve hatta sizin metal e ozellll 3 ye bir bedava 5 iç 6. Bedava gibi dahası metal karta özel cripto koin üretin ismi de hazır pameta coin …Ayrıca soğuk cüzdan özelliği de bulunsun …

Fikrimce herkese koşulsuz şartsız dağıtılması iyi olur ancak olur da koşul olursa Papara ile tüm zaman harcamalarının belli bir limiti üzerinde olanlara verilmesi gayet kâfidir. Örneğin; ₺2.000 - ₺3.000 veya üzeri toplam harcama yapmış kişilere verilmesi ya da daha güzel bir çalışma yaparak, bu limitleri sadece beta sürecinde kullanıcılara kartı deneyimleme koşulu olarak sunabilir, beta süreci bittikten sonra herkese yine koşulsuz şartsız verebilirsiniz.

1 Beğeni

Merhaba Metal kart 2021 yılı içerisinde çıkacak mı?
Metal kart ücreti 9.90 TL olmalı.

Acaba paparanın paslanamz çelik kartının ne zaman çıkacağına dair bir takım infolar var mı ?

Papara Metal Card’ı merakla beklediğinizi biliyoruz ve bu konuda biz de çok heyecanlıyız! :star_struck:

Kupa Papara boyunca tüm şampiyonlara ve katılımcıların arasından çekilişle belirlenecek 10 şanslı kişiye de Papara Metal Card ödülü olduğunu hatırlatmak istedim! :trophy:

Turnuvaya katılıp şansınızı deneyin!

Yani sadece turnuvaya katılarak Papara Metal Card sahibi olabilirsiniz. PUBG ve FIFA21 ile biz başladık!