Papara Metal Card

Papara Metal Card kimler alabilecek ? İnternetteki haberlere göre 1000 adet üretileceği söylenmiş.
Bu kartın dağıtımını yaparken belki papara topluluk üzerinde aktif olan güven seviyesi olarak yükselen kişilere ödül olarak dağıtabilirsiniz bence. Papara topluluk ile Papara’ya katkıda bulunanların bir ayrıcalığı olmalı diye düşünüyorum.

https://www.instagram.com/p/CJLFgmclF1g/?igshid=15vhioyio0hig

8 Beğeni

Mantıklı, bunun haricinde en sık kullanan kişilerede gönderilebilir test süreci olacağı için ama test sürecinde de olsa uygulamaya ve siteye eklenir de ön sipariş gerçekleştirebilirsek çok iyi olur.

5 Beğeni

Bankaların gold, platinium gibi kartları talep etme şartları daha kolay. Herkese dağıtımı olması daha iyi olur.

3 Beğeni

Papara Metal card ne zaman alabiliriz

3 Beğeni

@alidudu532 Şu anda çıkış tarihi ile ilgili bir bilgi yok, biz de beklemedeyiz.

4 Beğeni

Metal kartı nasıl alcaz

3 Beğeni

Haklısınız herkese dağıtılmasa iyi olur vede ne zaman geleceğinin vaktini söyleselerde kendimizi hazırda tutsak bi anda gelmese

5 Beğeni

Katılıyorum ve bazı zamanlarda belli limiti geçen kullanıcılara da verilebilir. Örn: 2000 tl.

5 Beğeni

Metal kartı ne zaman kullanmaya başlayacağız, artık bir tarih verseniz.

6 Beğeni

bence de insanları çok beklettiniz

5 Beğeni

Tarih Yok hocam Herkes 4Gözle bekliyor Bende bekliyorum Gözler İnstagramda

5 Beğeni

Papara’nın mobil uygulamasına gelen güncelleme ile metal card var fakat kapalı ve yakında ibaresi mevcut.

4 Beğeni

Herkese neden dağıtılmasın? Rastgele bi bankaya gitsem zaten metal kart alabilirim yurt dışında. Papara’nın ne gibi bir vasfı var da herkese dağıtılmıyormuş? Kendi kafanıza göre uyduruyorsunuz bir şeyler yok herkese dağıtmayın yok bunu yapmayın yok şunu demeyin diye. Yav kardeşim Papara herkese dağıtıcaz demiş mi? Demiş. Gerisinden size ne? Koskoca şirket sizin isteğinize göre mi dağıtacak kartlarını?

9 Beğeni

ben paparayı severek kullanıyorum çok sık olmasada severek takip ediyorum . ben bu kartı almayı çok isterim umarım her kullanıcı talep edebilir . bu black papara çok hoşuma gitmedi

4 Beğeni

Bankadan isteyince oynaya oynaya veriyorlar. Herkese vermemekle zarar ederler. Tek bi şart getirirler tahminimce o da 18 yaş sınırı olur.

3 Beğeni

Papara CEO’su Ahmed Karslı’nın açıklamasına göre Papara Metal Card özel bir program ile yayınlanacak. Metal Card sahiplerine kurye ile nakit getirme ve 2000 ₺ üst sınırla kurye ile elden nakit alıp Papara karta anlık para yükleme gibi ayrıcalıklar tanınacak. :papara:
Ahmed Karslı’nın açıklamasına göre Papara Metal Card satın alınabilecek bir ürün olmayacak, Papara’nın değerli olduğunu düşündüğü kullanıcılara vereceği bir kart olacak.
Papara Metal Card 22 gram çelik ve titanyum karışımı kırılmayacak bir kart olacak.
Kaynak : Papara’nın kurucusu ve CEO’su Ahmed Karslı ile Podcast

3 Beğeni

Metal kartlar ne zaman kullanıma sunulacak bilgi verebilir misiniz?

3 Beğeni

Ben de merak ediyorum. Yakın zamanda açıklasalar güzel olur.

3 Beğeni

Uygulamada Metal Karta gelfiğimizde tüm kullanıcılarımızın beğenisine sunulacaktır diyor bence tüm kullanıcılara dağıtılacak

3 Beğeni

Merakla bekliyoruz bu kartı ve hala en ufak bir gelişme, bir haber yok. Bize bu konuda bilgi verin lütfen.

3 Beğeni