Papara Metal Card bekleyenler burada mı?

Papara Metal Card’ı heyecanla beklediğini biliyoruz. Türkiye’de Papara Metal Card’ı ilk kullananlardan biri olmak için çok iyi ve bir o kadar da eğlenceli bir fırsat var şu anda. Tahminleri bekliyorum :thinking:

İpucu: :trophy:

13 Beğeni

Ipuculardan birsey anlamadim valla premium cashback larmi kastedilmis @pelin hanim lutfen yil oldu nerdeyse bekleyeye bekleye taşa dönüştük lütfen bir tarih verin artik herkes merak icinde

3 Beğeni

@umutberkel61 https://kupapapara.com/ adresinden turnuvaya kaydolup çekilişle 10 Papara Metal Card’dan birini kazanabilirsin. Türkiye’de kartı kullanan ilk kullanıcılarımızdan olabilirsin. :slight_smile:

3 Beğeni

Online oyunlar hariç, başka bir yöntemle Metal Card’a sahip olunabilecek bir etkinlik yapsanız güzel olurdu.

4 Beğeni

Sana katılıyorum :slight_smile:

2 Beğeni

Metal kart degilde arkadaslar hic atmden para yatirip hesabiniza gecmedihi oldumu ben yatirdim gecmedi finansallasma sureci dediler bekliyoruz bakalim ne zman yatircaklar umarim en kisa surede donus saglarlar paramj alirim

2 Beğeni

@pelin hanim cevabiniz icin teşekkürler ama beklediğim cevap bu degildi ben bu oyunlari oynamiyorum oynamayida bilmiyorum zaten katilsak bile is cekilise kaliyor bu kart ne zaman cikicak ben bunu ogrenmek istiyorum ve benle birlikte binler bu soruyu merak ediyor sosyal medya hesaplariniz surekli kapali beta diyip duruyor en azindan yil bitmeden bu kart cikarmi 2022 ye kalmadan sadece bunu soyleyin lütfen en azindan yil bitmeden metal kart alabilecegimizi bilelim lütfen ulasabildigimiz tek yetkili sizsiniz

2 Beğeni

aynen öyle sana katılıyorum.

evet bende metal kartı bekliyorum, kartın gelmesi yakıngibi en geç 1 sene içinde çıkacakgibi görünüyor. sadece 1 tane daha ip ucu verebilirmisin lütfen ? 18 yaş altı kullanılabilecekmi ?

1 Beğeni

PUBg ödüllü turnuva falan mı :DD