Papara kartımı Google'a ekleyemiyorum

Papara kartımı Google a ekleyemiyorum. Sürekli aşağıdaki hatayı alıyorum. Kartı doğrula diye bir seçenek de bulunmuyor. Yardım ederseniz sevinirim.

“İsteğiniz başarısız oldu. Ödeme yöntemi bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun veya Google Hesabınıza yeni bir ödeme yöntemi ekleyin. [daha fazla bilgi edinin] [OR-CCSEH-05]”

3 Beğeni

Selamlar @merduino wave:

Google’ya nasıl kartını ekleyeceğini şu posttaki adımları uygularayarak öğrenebilirsin.

Tekrar hata verirse ss alarak topluluğa tekrar yüklemen halinde yardımcı olabiliriz.

5 Beğeni

Merhaba yussuf bey.

Sanırım soruyu yanlış anladınız.

Problem ödeme yöntemi eklemeyi bilmediğimizden kaynaklanmıyor. Bilakis ödeme yöntemi olarak kartı nasıl ekleyeceğimizi veya doğrulayacağımızı biliyoruz. Yine de bilmeyenler için bu gönderiyi paylaşmanız çok yararlı, teşekkürler.
Ancak kart bilgilerini Google’ın ödeme yöntemine eklemeye çalıştığımızda, kartı eklemiyor, dolayısıyla doğrulama adımı bile gelmeden hata alıyoruz. Doğrula butonu çıkmıyor çünkü kart daha baştan hesaba eklenemiyor. Problemimiz kartı ekleyemememiz ve konuyu açan kişinin paylaştığı hatayı almamız.

4 Beğeni

Merhaba @sadikdemrts :wave:

Öncelikle sorunuzu yanlış anladığım için affınıza sığınıyorum.
Ben şimdi denedim bendede en başta hata verdi fakat bu hatanın sebebi kart bilgilerimi yanlış girmemdi :see_no_evil: ezberimde sanıyordum malesef ezberimde değilmiş.
Kart bilgilerini bi tekrardan kontrol ettikten sonra tekrardan olmaz ise sanal kart oluşturup bir daha dene.

3 Beğeni

aynı sorun bende de var sanal kart oluşturmak da çare olmadı.

3 Beğeni

Aynı sorun bende de var. Lütfen yardım edin…

aynı sorun bendede var papara yetkililerine durumu bildirdim ve ekran görüntüsü atmamı istediler yetkililer bana geri cevap verdiğinde sorun çözülürse sorunun çözümünü buraya yazacağım

1 Beğeni

Çözümü bulan yokmu arkadaşlar. Aynı sorunu yaşıyorum bende

aynı durum bende de var, sorunun çözümü mevcut mudur?

@yussuf Bey, son günlerde bu problem artmaya başlamış. Bende yeni bir Papara müşterisi olarak sanal kartta aynı sorunu yaşıyorum. Dün müşteri hizmetlerine sorunu aktarmama rağmen hala çözüm gelmedi tarafıma. Müşteri ilk deneyimini oldukça olumsuz yansıtan bir durum bu. Arkadaşımın önerisi üzerine Papara üyeliği açtım ama bu şekilde uğraştırıcı olup, hata almamız çok üzücü. Bu soruna kökten çözüm bulunur ise yeni arkadaşlar da yaşamamış olur, umarım dikkate alırsınız. Teşekkürler.

1 Beğeni

@huseyin_polat Selam,

Yukarıdaki alıntıda bu hatanın nedeni ile ilgili bir açıklama var gözden geçirmeni ve hala devam ediyor ise bilgilendirirsen çok sevinirim.

Buraya tıklayarak alıntının tamamına ulaşabilirsin.

Destek ve Bilgi için;
:email: destek@papara.com
:phone: 0850 340 0 340
:thought_balloon: Whatsapp Destek

İletişime geçebilirsin.

3 Beğeni

@barisdemirvr Selam, hızlı dönüş ve ilginiz için çok teşekkür ederim.
Fakat, anlatmış olduğunuz 4. madde de aldığımda hatadan dolayı ilerleyemiyorum maalesef.

Papara Sanal Kartımı yeni kart olarak eklemeye çalıştığımda aşağıdaki hatayı alıyorum ve ilerleyemiyorum.

https:// prnt.sc/wbK26gipeGT8

“İsteğiniz başarısız oldu. Ödeme yöntemi bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun veya Google Hesabınıza yeni bir ödeme yöntemi ekleyin. daha fazla bilgi edinin [OR-CCSEH-05]”

Farklı gmail hesabına kartı eklemeye çalıştığımda aynı hatayı tekrar aldım.

2 Beğeni

Merhabalar @huseyin_polat :wave:

İnternette araştırdığımda birçok Google’a kartını eklemeye çalışan kullanıcının bu tür hata ile karşılaştığını gördüm. Bir arkadaş sorunu şöyle çözebilmiş;

Google müşteri hizmetlerine mail yoluyla sorunu bildirmiş ardından sorunun çözüldüğünü belirtmiş sizde bir deneyin isterseniz, denedikten sonra bu konu altına geri dönüş yapmayı unutma.

Sorunu yaşayan arkadaşın geri dönüş mesajı;

Bu adresten sorun kısmına ödeme yöntemi ekleyemiyorum ve YouTube Premium alamıyorum yazdım sonuna da aldığım hata kodlarını ekledim ve iletişim seçeneği olarak da e-postayı seçtim. Aldığım ilk cevap uzman ekiplere yönlendirildi oldu 1 saat sonra falan ise sorunun çözüldüğü hakkında cevap geldi ve gerçekten çözüldü. Maksimum 24 saat anca sürmüştür çözmeleri.

3 Beğeni