Youtube ödeme yöntemi ekleme

Merhaba, papara kartım ile youtube veya google pay üzerinden ödeme yapmaya calıstığım zaman geçersiz kart numarası uyarısı alıyorum. Fakat aynı ödemeyi apple üzerinden yaptığımda youtube kartımı kabul ediyor. Fakat böyle olunca cashback kampanyasından faydalanamıyorum.
Bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Papara müşteri hizmetlerini aradım kartımı iptal edip yeni bir kart gönderimi sağladılar ama sorun hala aynı. Sanal kart oluşturup o şekilde deniyorum yine kart bilgileri hatalı uyarısı veriyor.

2 Beğeni

Merhaba @ugur.demircan24 :wave:

Bu konu hakkında yazdığım şu yazıyı okuyabilirsiniz.

4 Beğeni

Söylediklerinizi yaptım sorun yine aynı. Google pay olarak da denedim direkt youtube üzerinden de denedim. Ekteki hatayı almaktayım.

2 Beğeni

Merhaba @ugur.demircan24 :wave:

Kartınızın alışverişe veya internet alışverişlerine açık olup olmadığını kontrol ediniz.
Tekrar olmaması durumunda kartlarım sayfasından sanal kart oluşturarak işleminize devam etmenizi öneririm.

2 Beğeni

Kart internet alışverişine açık. Google ve youtube üzerinden ödeme çekmiyor. Aynı kartı apple store da kullanabiliyorum. Sanal kart da aynı hatayı veriyor

2 Beğeni

Tekrardan merhaba @ugur.demircan24 :wave:

Kartını apple storeda kullanabilmen sorunun papara kartından kaynaklı olmadığını göstermekte eğer sorun kartında olsaydı kartını diğer herhangi bir kuruluşta kullanamayabilirdin. Sorunun çözümü veya destek için google’a bir mail atmanı önerebilirim.

3 Beğeni

Hocam selamlar, sorun dediğiniz gibi google kaynaklı. Pay google destekten ekran görüntüsü ile sorunu mail atınca düzeltiyolar. Burda bu sorunu yaşayan çok arkadas var. İsterseniz sabitleme yapın diğer arkadaşlar da sorun yaşamasın

3 Beğeni