Papara kartımı Google’a ekleyemiyorum

Papara kartımı Google a ekleyemiyorum. Sürekli aşağıdaki hatayı alıyorum. Kartı doğrula diye bir seçenek de bulunmuyor. Yardım ederseniz sevinirim. Aynı durumdan ötürü başlık atan bir arkadaş gördüm ama ona Kartın nasıl onaylanacağını anlatmışsınız.
Ancak kart bilgilerini Google’ın ödeme yöntemine eklemeye çalıştığımızda, kartı eklemiyor, dolayısıyla doğrulama adımı bile gelmeden hata alıyoruz. Doğrula butonu çıkmıyor çünkü kart daha baştan hesaba eklenemiyor.

“İsteğiniz başarısız oldu. Ödeme yöntemi bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun veya Google Hesabınıza yeni bir ödeme yöntemi ekleyin. [daha fazla bilgi edinin] [OR-CCSEH-05]”

2 Beğeni

Merhaba @tufanerdogan :wave:

Sanal kart oluşturarak tekrar denemeni öneririm. Ben denemek için eklediğimde kart bilgilerimi hatalı girdiğimde aynı hatayı alıyordum sonradan düzelttiğimde herhangi bir hata almadım. Hata almaya devam edersen papara müşteri hizmetlerine ulaşmanı öneririm.

:email: destek@papara.com
:phone: 0850 340 0 340
:thought_balloon: Whatsapp Destek

2 Beğeni

Merhaba öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkürler. Sanal kart oluşturmayı denedim. Ama malesef sonuç değişmedi. Papara müşteri hizmetlerine ulaşayım Eğer çözüme ulaşırsa buradan belirteyim

2 Beğeni

Sonuç alabildinizmi acaba??? bendede aynı durum var.

1 Beğeni

Aynı sorun bendede vardı google play desteğe yazdım çözdüler.

3 Beğeni