Papara ile Amazon'dan Yurt Dışı Alışveriş

Amazon’dan bir klavye sipariş ettim ve parasını kargo ve gümrük ücretiyle beraber önceden ödedim. Yani paranın eksik olması gibi bir durum yok. Fakat ürünü sipariş ettiğim gün e-posta adresime ‘Ürün Reddedildi’ diye bir mesaj geldi. Fakat parasını ödemiştim. Bu soruyu Papara ekibine uygulama üzerinden sordum fakat cevap vermediler ardından müşteri hizmetlerini aradım ancak bu numara aranamamaktadır dedi. O yüzden buraya da sormak istedim. Papara kart ile yurt dışı alışveriş yapamamamın sebebi Papara’nın bir ön ödemeli kart olması mı?

1 Beğeni

Problem ödeme kaynaklıysa ekibimiz en kısa sürede yardımcı olacaktır. Bu süreçte Amazon’la görüşme şansın oldu mu? Ürün iptal sebebi Amazon kaynaklı da olabilir. Belki satıcı tarafında tedarik veya stok sorunu yaşanmıştır.

1 Beğeni

Topluluğa hoşgeldin @glozexyt

Ödeme işlemin gerçekleşti ise Papara kaynaklı sorun olacağını düşünmüyorum. @pelin 'in de dediği gibi iptal sebebin Satıcı kaynaklı veya Amazon yurtdışı sayfalarından ilk defa üye olarak sipariş verdiyseniz Amazon’un Güvenlik önlemine takılmış olabilirsiniz.

Durum hakkında tam bilgi almanız için Amazon Destek ile görüşmenizi öneririm (TR için canlı destekleri mevcut). Amazon sizi Papara’ya yönlendirirse Amazon’un size verdiği bilgi ile Papara’ya başvurun.

:e-mail: destek@papara.com
:iphone: 0850 340 0 340

2 Beğeni