Papara Card ile Amazon Prime alamıyorum

Arkadaşlar 1 aylik amazon prime uyeligimi kullandim para odemem gerek papara kart bilgilerini girdim fakat şoyle bir hata veriyor :

Kaydolma sorunu

• Ödeme yönteminizle ilgili bir sorun var. Lütfen ödeme yöntemi güncelleyin veya bir tane ekleyin ve tekrar deneyin.

Ne yapacağım çözümü var mı ?
Not: kartın içinde 16 tl var.

@mehmetsefabas Merhaba,
Kartının online ödemelere açık olduğundan emin ol.
Paparaya giriş yap > Sağ alttaki Papara Card seçeneğini seç > Papara Cardını seç > İnternet Harcamaları kısmını açık yap.
Eğer hala bir problem yaşıyorsam Papara Ekibi ile iletişime geçbilirsin.
NOT: İstersen Sanal Kart oluşturup ödemeni Sanal kart üzerinden gerçekleştirebilirsin.

Destek ve Bilgi için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
İletişime geçebilirsin.

1 Beğeni

Aynı kart numarası ile farklı hesaba ücretsiz deneme sürümü aldıysan ondan kaynaklı olabilir belki. Sanal kart açıp onunla ödeme yapmayı dene olmazsa Amazonda canlı destek olduğu için önce Amazon a sorununu belirtip sor sorunun Papara kaynaklı olduğunu derlerse o zaman Papara Mail veya Çağrı Merkezi üzerinden iletişime geç.

1 Beğeni

amazon prime alırken verdiği “amazon ödeme aracınız doğrulanamadı hatası” nın çözümünü bilen bir kullanıcı var mıdır?

Amazon prime üyeliği almaya çalıştım fakat bu hata ile karşılaştım;
güçlü metinÖdeme aracınız doğrulanamadı. Lütfen ödeme aracınızı güncelleyin veya yeni bir ödeme aracı bilgisi girerek tekrar deneyingüçlü metin