Papara hesap no paylaşımı

Merhabalar efendim ben sosyal medya üzerinde satış yapıyorum ve müşteriden ödeme almak için paparamı kullanıyorum bir müşterim benim papara nomu başkasına verdi ve o kişi bana 29 TL para gönderdi buraya kadar hiçbir sorun yok sonrasında benden istediği ürünü o kişiye gönderdim sonrasında Papara hesabıma aynı parayı atan kişiden 29 TL para isteği geldi diğer adam benim numaramı başkasına atıp ona para arttırmış ve ona vereceği şeyi vermemiş ve o adamı dolandırmış o adamda da benim Papara numaram ve İnternette benim Papara numaranı benim hesabımı dolandırıcıdır diye paylaşsa bu suç mudur olayın benle uzaktan yakından alakası yok miktara takılmayın dolandırıcılık dolandırıcılıktır bu kişi böyle bir paylaşım yapar ise nasıl bir yol izlemeliyim ilk defa böyle bir şey yaşıyorum 1 - 2 yıldır satış yapıyorum. :sparkling_heart:

@worhead1946 Selam,

İlk olarak resmi bir satıcı iseniz yani Fatura kesen Vergisini veren biriyseniz Paparanın Kurumsal hesabına geçip ödeme yönetmleri ile ilgili kolaylaştırılmış araçlara göz atabilirsin.
Papara Kurumsal hesap ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsin.

Sorunun ile ilgili Papara Destek Ekibi ile iletişime geçersen sana detaylı bilgi, destekte bulunacaklardır.

Destek ve Bilgi için;
:email: destek@papara.com
:phone: 0850 340 0 340
:thought_balloon: Whatsapp Destek

İletişime geçebilirsin.

2 Beğeni