Papara kralama

Merhaba papara liderleri bu dolandırıcılara napmak lazım her gün biri yazıyo hesaba para vercez kiralicaz bune iş bunlar yakında hesaplara sızmaya başlarlar

1 Beğeni

Merhaba @yildizk3475 , Topluluğa Hoş Geldin;

Öncelikle bu gibi şeyler için hızlı bir şekilde aksiyon alınabilmesi adına, bu şahısları Papara’nın resmi sosyal medya (Facebook, Instagram…) hesaplarına veya destek@papara.com adresine e-posta aracılığı ile bildirmeniz yeterlidir. Hesap ve şahıslar adına gerekli aksiyonları Papara’nın uygulayacağına emin olabilirsiniz.

Onun dışında, Papara hesabınızın güvenliği konusunda endişelenmenize gerek yok. Çünkü, hesabınıza izniniz olmadan erişilmesi için sadece şifrenizin bilinmesi yeterli değildir. Farklı bir cihazdan giriş yapılırken şifrenizle birlikte anlık doğrulama gerektiren ek güvenlik adımları da mevcuttur.


Konu ile ilgili bilgilendirme;

Papara hesabımı bir başkasına kiralamam tehlikeli midir?

Kimlik doğrulaması yapılmış bir Papara hesabını, hesap sahibinden başka bir kişiye kullandırmak ülkemiz kanunlarına göre bir suçtur.

Hesabında üçüncü kişilerin gerçekleştirdiği işlemlerin tüm yasal sorumluluğu sana ait olacaktır. Papara hesabınla ilişkili şüpheli işlemler tespit edilirse bu işlemleri senin yaptığın kabul edilir, adli veya cezai yaptırımlarla karşılaşabilirsin. Bağlı olduğu kanun ve yönetmelikler gereği Papara, hesapları üzerinde gerçekleşen işlemleri izlemek ve şüpheli işlemleri bildirmekle yükümlüdür.

Bunlara ek olarak, eğer hesabının bir başkası tarafından kullanıldığı fark edilirse hesabın kalıcı olarak kapatılır ve bundan sonra Papara’da onaylı hesap kullanamazsın.


Bilgi güvenliğin için bilmen gerekenleri senin için sıraladık | Papara Blog

2 Beğeni

Merhaba topluluğa hoş geldin :wave: @yildizk3475 ,

Liderlerin paylaştığı, konu hakkındaki yazıya göz atmanı öneririm.

1 Beğeni