Cashback Kampanyası İle ilgili İki Tarafıda Tatmin Edebilecek Bir Fikrim Var

Forumda dikkatimi çekti bu konuda Herkesin çok fazla isteği var ama temelde bu tür kampanyalar markaların kendilerinden kıstığı kampanyalar olduğu için Papara’da Ekstra maliyet’e girmek istemiyor olabilir benim Papara Ekibine tavsiyem şu Cashback Bölümünde Bir VİP PAKET Olsun Ve bununda Yıllık Atıyorum 50 TL Ücreti Olsun Bunu ( İsteyen ) ücretini verip kampanyalardan yararlansın.
Ama Aynı zamanda da Paketin İçeriğide Şöyle olsun “Atıyorum Tamamen”

1. Her ay kampanyaların Değiştirilerek Yenilenmesi
  2. Yenilenen bu Kampanyaların 5’i Büyük 10’u Orta 15’i de Küçük Markalar Olacak şekilde Olsun
    Büyük Markalara Örnek = Trendyol , Bim , Hepsiburada , Metro AVM VB VB
    Orta Markalara Örnek = Kargo Firmaları Olabilir , Tekelci D&R Olabilir VB
    Küçük Markalarıda Artık Siz bulun :slight_smile:
    3.Bunun Aylık bir limitide olabilir atıyorum en fazla 100 tl Cashback Kazanalım veya yıllık en fazla 500 tl gibi
    Böyle bir Sistemin gelmesi gerçekten hem bizi Mutlu eder Hem sizi Hem düşünsenize sırf bu kampanyalardan dolayı bir çok markadan daha fazla ödeme alıcaksınız , hem müşterilerinizin bu konudaki aşırı isteğini çözüceksiniz , hem bundan farklı bir gelir kalemi uluşturacaksınız, Gibi Gibi bir sürü Faydaları Olur işte ve bakın bu fikirleri yeminle babanız bile size vermez ama ben veriyorum karşılığından sizden para filan da istemiyoruz gelsin böyle bir sistem isteyen kullansın istemeyen kullanmasın TŞK By :heart::heart::heart::heart::heart:

Ücret ödeyerek kampanyaya katılmak pek mantıklı gelmedi bana.

4 Beğeni

Hocam İsteğe Bağlı olsun Zaten Mevcut Kampanyalardan Memnun Olanlar ilgilenmesin Ama Daha Fazla Kampanya İsteyenler Yıllık Belli bir ücret versin Zaten Hali Hazırda Satece Bu İşi Yapan FinTech Şirketleri Var LetyShops Gibi Yerli Olarak da AvantajİX Var mesela Adamlar Nike , Amozon Gibi Sitelerden Yaptığın Alış Verişlerde %5-10 Arası Geri ödeme Yapıyor @y.ozgur @pelin Bence Bunu bir Düşünün